IKEA kuchyňa Metod - skúsenosti s montážou

Zdravim, mate skusenosti s montovanim Ikea kuchyne METOD bez horizontalnej listy pre spodne skrinky a vysoke skrine?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme montovali len na horne skrinky.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam namontovane obe, a obe bez listy. Vsetko stoji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ideálna vlhkosť, môžeme pokračovať a dorábať.
Odpovedať
Super to ste ma potesili, ked mi vychadzaju elektricke zasuvky za skrinkou so suflikmi ... budu sa dat do nich zapojit spotrebice bez toho aby to obmedzilo suflik v skrinke? METOD skrinky su presne 60 cm hlboke? cize tam nie je moc rezerva dopasovania s pouzitim ikea pracovnej dosky, pripadne schovania zastrcky za skrinku aj s pripojenym kablom?
Odpovedať
Profilova fotka
@mohinder mam inu pracovnu dosku. Je siroka 70 cm. Cize ja mam vacsiu volu za skrinkami ako keby som mala prac.dosku z ikei. Lebo ta ma myslim 62 cm.
Odpovedať
No veď to (62.5 ma Ikea presne podľa toho co pisu). Kde ste kupovali pracovnu dosku 70cm? Pozeral som napr. Jafholz, Sezam a tam som videl iba 60 alebo 90 - sa mi zdá dosť zbytočné na to z nej 30 cm zrezavat. V OBI som našiel 65cm dosky ale iba par odtieňov.
Odpovedať
Kupil som prac dosku 90 a zrezali mi z nej, tusim na 72 cm. Takze mam za skrinkami cca 10cm. Teraz sa mi zdaju dosky 60tky uz prilis male.
Odpovedať
@mohinder ja som napr.zobral od sezamu, mali takmer vsetky dekory co aj zo 60tky
Odpovedať
Profilova fotka
Kupili sme v miestnej firme 90 cm. Stolar zrezal. Ja tych 30 cm vyuzijem na police do garaze.
Odpovedať
Este pozn.-na Metod je klasicka doska 60 malo, kedze spodne skrinky maju s dvierkami cca 62cm. Treba bud orig.dosku ikea, pripadne zrezat zo 70/90 dosky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?