Farebná kombinácia nábytku a dlažby pri deťoch

15. dec 200810

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom farebnej kombinácie kuchynskej linky/nábytku a zariadenia . Máme dvojičky-chlapcov, všetko mám v byte zachytané, zacapkané, všade sú stopy po nejakom jedle alebo proste po "špinavých" ručičkách mojich detí.

Riešim kuchynskú linku a všeobecne všetok nábytok a zariadenie do bytu. Prosím o radu a skúsenosti s farbnou kombináciou, ktorá je dobre udržiavateľná (netreba ju drhnúť každý deň). V terajšom byte mám bielu dlažbu, kuch. linku v kombinácii čerešňa-vanilka, čo mi absolútne nevyhovuje pri deťoch.

Dajte sem tipy na dlažbu/obklad, na farebnú kombináciu kuch. linky a nábytku.

 • ja mám štyri deti a poviem Ti, že taká kombinácia neexistuje 😃 vo všeobecnosti asi niečo, čo je matné, vzory dlažby, dreva a kobercov, ktoré už od výroby naschvál vyzerajú strakaté,alebo s nepravidelnými bodkami, hlavne žiadne sklo ani nerez

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
  Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

  Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web, kde sa môžete inšpirovať!
  Články od našich partnerov
  Novostavba či modernizácia? Toto sú osvedčené riešenia pre domy
  13 krokov k vytúženým oknám
  Papierom proti ohňu?
  Archív článkov od partnerov