Electrolux EHF 46240 XK

Ahojte, máte niekto takúto varnú dosku od Electroluxu? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@hankam1986 - Áno - aj Nie... :-) Máme electrolux s týmto kukučom, ale INDUKČNÚ. Skvelá vecička. Sklokeramickú by som zásadne nekupoval. Syn ju mal a nevestu išlo poraziť. Prišpor 100 € a nebudeš banovať. http://varne-dosky.heureka.sk/electro... Indukčná má odozvu rýchlejšiu, ako plyn. V reálnom čase. Voda Ti zovrie rýchlejšie, ako na plyne. Ak sa ulakomíš na tú sklokeramiku, budeš škrípať zubami.... :-D
Odpovedať
@leonardom súhlas a dva palce hore :-)
Odpovedať
Moja dcéra mali sklokeramiku už sa odtiaľ odsťahovali a do nového domu budú dávať indukciu,boli u kamošky a tam videli rozdiel,aj spotreba energií si treba kuk v tejto dobe dosť dôležitá. :-)
Odpovedať
Ďakujem za rady. Máte pravdu, idem aj ja do indukcie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hankam1986 Blahoželám.... Ale neprezradila si nám, či rekonštruuješ, alebo staviaš, či bývaš v byte, alebo v dome....(?) Či sa zhmotňovanie Tvojich snov deje aj za asistencie elektrikára....(?) Lebo ak mieniš zapojiť v paneláku na existujúce poistky varnú dosku a rúru, tak ističe Ti to neutiahnu... :-D Bude bum - bum pri prvom nedeľnom obede... Popíš - sme zvedaví..... 8-)
Odpovedať
Staviame dom, ešte len teraz robíme rozvody elektriny. V paneláku by to bolo horšie, to je mi jasné :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?