Drez bez odkvapkavacej plochy

Ahojte, Koli setreniu priestoru na pracovnej doske uvazujem nad drezom bez odkvapavacej plochy.. dala by som tam nejaky odlozitelny odkvapavac a ked budem potrebovat miesto, tak ho niekam spracem. Prosim tych co maju taketo drezy o skusenosti, ci vam to moc chyba, ci by ste sa dnes uz rozhodli inak... predsalen je to 40 cm na pracovnej doske... Dakujem
Odpovedať
@adushka_dr ak mas umyvacku tak to netreba. My mame taky drez uz 5 rokov a som spokojny. Ked vidim tie s odkvapkavacmi tak sa mi uz moc nepacia, pride mi to zbytocne a skarede. Mali sme ho aj bez umyvacky a to bolo take... da sa ale nie je to bohvieco.
Odpovedať
Mám taký bez tej plochy a nechýba mi.
Odpovedať
@igor256 umyvacku mame ale je pravda ze vzdy sa nazbieraju veci ktore umyvam rucne... ale vidim v terajsom byte ze sa to len kopi na tom odkvapavaci a moj manzel tam robi sikme veze radsej akoby suchy riad odlozil 🙈🙈 takze v tomto smere mozno aj motivacny prvok preco hned riad utriet 😄
Odpovedať
@igor256 ...a kde sa vám usuší napr....drevenná doska na ktoréj ste rezali mäso,a umyli ju??
Odpovedať
@radusko01 ved ja pisem ze by som mala odlozitelny odkvapavaci priestor. Mohol by mat miesto na policke nad kosmi pod drezom. Ked bude treba, dam ho hore, ak budem potrebovat pracovnu plochu na linke, tak ho schovam.
Odpovedať
@adushka_dr v byte mam rohovy drez s takou malou plochou ale vyuzivame ju len na horuce hrnce ze ked precedim tak tam postavim. U nas ide vsetko do mycky. Ked sa nam pokazila a dva veceri sme museli umyt rucne tak som na pracovnu dosku polozila utierku a mokre riady na nu poukladala. Do domu sme si dali drez jednoliaty spolu s pracovnou doskou. Budeme si musiet zvyknut na odkladanie hrncov bud na varnu dosku alebo na nejaku ktoru budeme mat po ruke. A takyto drez sme si dali ze sa nam paci nie ze nemame miesto. Takze urcite to zavisi ze aku pracovnu dosku budete mat, kde budete mat nejaky spoj a ake zvyklosti mate v ramci umyvania.
Odpovedať
@radusko01 používame plastovú a tú dávame do umývačky. Drevenú máme síce jednu ale tú utriem utierkou a vyschne.
Odpovedať
Profilova fotka
@adushka_dr overené riešenie je odkvapkavač v skrinke nad dresom
Odpovedať
@eagleowl videla som to, ale nejak si to neviem predstavit ako dviham mokre veci nad hlavu a nasledne vylievam odtecenu vodu... moze to byt super, len si to neviem celkom predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež mi to príde ako nie práve najpraktickejšie riešenie. Proste by som to riešil obyčajným odkvapkávačom, ktorý vyberieš, keď je treba a potom sa sprace zase spolu s riadom. Vybavená vec.
Odpovedať
Profilova fotka
@adushka_dr už sa to tu ma MS prepieralo....asi aj opakovane.....mne sa zdá odkvapkávač na drese v porovnaní s týmto oveľa horšie riešenie....lebo zavadzia.... každému vyhovuje niečo iné...(ak by to tak nebolo bola by na svete jediná dokonalá kuchyňa pre všetkých rovnaká.) bol som v zahraničí kde tento "patent" mali v skrinkách ešte pred viac ako 30 rokmi. Osobne máme a používame už 30 rokov.....aj keď sme sa stihli 3x sťahovať.....odkedy sme to videli to máme. Máme stále aj umyvačku a toto slúži na "sem-tam" narýchlo umyté veci.....skrinka môže byť bez "dna" ak je na veľkosť dresu (aj také som videl).......alebo s dnom (takú máme) a potom je k tomu tácka....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?