Drez 100 cm alebo stací 86 cm? dilema...

Ahojte potrebovala by som sa poratit ohladom kuchynskeho drezu, chceli by sme to z granitu, len velmi premyslam aku velkost zvolit. Umyvacku neplanujeme v blizkej dobe kupovat a nerada utieram riad, takze pre mna je celkom vhodna odkladacia plocha kde riad vyschne a idealne by bolo bez pouzitia odkvapkavaca, tak premyslma ci dat cca 100 cm alebo mensi co byvaju ccac 86 cm, chceme to od FRANKE pravdepodobne, pod drezom mam priestor 135 cm, cize pod nim bude priestor na umyvcku 60 cm a 75 cm na kos, bojim sa ci ta 100 cm velkost nebude moc opacha...tak prosim piste nazory bo pondelok by som to uz chcela objednat a este stale sa neviem rozhodnut. Dakujem :)
Odpovedať
ja by som isla urcite do toho vacsieho. ja mam aj umyvacku, no stale sa najde kopec riadov, ktore potrebujem ihned umyt, preto som rada, ze mam velky drez (100cm) a este aj s odkvapkavacom:) a tiez sa ti hodi na vacsie riady, ako su hrnce, plechy...ja by som urcite za mensi nemenila:)
Odpovedať
@zoy3 ja ptrim medzi tie, co tie odkvpkavacie opachy nechapu. Radsej by som dala 2 umyvadla, lebo sa da vyuzit ako odkapkavac a zaroven aj na ine veci, napr. Prilezitostne oplachy. A riad mi netrci hore na linke, ziadne pyramidy :)
Odpovedať
@hostacka a aky mas prosim ta? som zistila ze ten FRANKE nema z granitu ale z tectonitu, tak teraz neviem ktore je lepsie
Odpovedať
@zuzka60 pockaj teraz ktory myslis odkvapkavac tu vanicku? ja odkvapkavac mylsim tie plastove blbosti co vylozis na linku a ti to tam spati nie tu vanicku vedla umvydla, to prave nechcem ani ja.
Odpovedať
@zoy3 neviem, co je tectonit, ale ja mam z granitu - som maximalne spokojna, mozes na to polozit horuce, po 5 rokoch nie je na nom ziadny skrabanec, je maximalne odolny. vrelo doporucujem.
Odpovedať
@hostacka super, dakujem za nazor, nieco take odolne som chcela :)
Odpovedať
@zoy3 e tym odkvapkavacom myslim malu vanicku vedla umyvadla. ja mam v nej este akoby nerezove sitko - perfektna vec (na odkvapkanie ci umyteho riadu, alebo ovocia alebo miliona dalsich veci:)) keby som kupovala teraz znova drez, nemenila by som (jedine bielu farbu by som si uz nedala).
Odpovedať
Taketo nie https://encrypted-tbn1.gstatic.com/im... taketo ano https://encrypted-tbn0.gstatic.com/im... Dufam, ze idu fie linky. Umelohmotne opachy uz vobec nie :) @zoy3
Odpovedať
@zuzka60 haha jasne uz som v obraze, zaujimavy nazor a isto prakticke hm, idem googlit :D
Odpovedať
@zuzka60 co to bolo prosim ta za znacku?
Odpovedať
@hostacka @zoy3 Mam siligranit aspon 10r, alveus, pieskovy . Povodne vyzeral aj vo vnutri ako suchy piesok, teraz trochu tmavsi, ako mokry :)). Ale tis bodky su uzasne, ziadne hrozne flaky ani biele od vody na tmavom, ani tmave od kavy na bledom...
Odpovedať
@zoy3 linky netusim aka znacka, hladala som obrazky
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzka60 verim tomu, dnes by som aj ja volila taku farbu, lebo na tej bielej vsetko vidno a mam pocit, ze to musim neustale cistit. kamoska ma bezovy a velmi si ho pochvaluje a naozaj jej na tom nevidno ziadne skvrny:)
Odpovedať
@zuzka60 a kde susis teda riad? mas na tej druhej vanicke daco?
Odpovedať
@zoy3 skus pozriet BLANCO
Odpovedať
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... zoy3 ja mam umyvacku, takze len prilezitostne Ale naco ? Nespadne nikam :). Pripadne pre dobry pocit tam supnes nieco protismykove, alebo mrezku na tanieriky...alebo "poharik" na pribory...vsetko, co by si casom mozno pouzivala aj pri tej ploche . Alebo v jednom byte som mala z ikea toto - link mi suplo na uvod ( milujemtablety...vrrr) - prakticke a aj j dieta sa naucilo si zobrat tu misku k sufliku s pribormi, ked ich vykladalo...
Odpovedať
@zoy3 ? osôb je vás doma? :-)
Odpovedať
@hostacka tak ja som teda videla v praxi aj bezovy aj bledosivy a na kazdom vidiet flaky ak nie je prave vyumyvany. a umyt sa da ktorakolvek farba.
Odpovedať
@luck4 ano, umyt sa da kazdy, len ked to musis robit viackrat za den, tak za par rokov to olutujes, a povies si, ze si si mohla dat inu farbu, najlepsie tmavu...
Odpovedať
@hostacka na tmavej sa zas robia biele flaky z vodneho kamena, to som uz pocula od viacerych co to maju ze uz by si to nedali :) a na nerezi je to to iste, takze si nepomozes :)
Odpovedať
@luck4 @hostacka ano, moja mam si dal prskanu na moje odporucanie, ale tmavozelenu s ciernymi bodeckami :(..a teda hrozne to je. Vsetok kamen vidiet. Ja ma pieskovu prskanu...odporucam ! :) A nerez som vysmarila co najskor, to uz je lepsi obycajny smalt :x
Odpovedať
@luck4 hm, tak potom uz neviem...ale viem, ze kamoska ma tiez taky pieskovy, ako pise zuzka60 a nevidno jej na nom ziadnu spinu, ale to som tu uz pisala...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?