Diera pod vstavanou umývačkou riadu

Dobry den, mate prosim niekto dieru v kuchynskej linke (vyrez) pod vstavanou umyvackou riadu? Je to strasne vidieť, vyrez ma cca 5cm na vysku, pricom ked otvorim umyvacku je tam stale velka medzera a tak myslím, ze nebolo potrebne takto velky vyrez. Viac v priložených foto. Montaznici to odovodnuju, prave otváraním umývačky. Podotýkam, ze celu kuchynsku linku, so spotrebicmi aj montážou mame od 1 firmy.
Odpovedať
mám ale nie takú veľkú, skoro to nieje vidno
Odpovedať
My to mame tiež takto
Odpovedať
Profilova fotka
@iwiss bud rada ze to mas takto. pozri na foto pod tebou... ano je to koli dvierkam UR ..inak to zelene je dufam len folia.. :)
Odpovedať
@richard71 😊 ano je to folia. Len ta diera je fakt velka🤔
Odpovedať
Profilova fotka
Ja davam ten vyrez 20mm a bohate staci. Skoda ze v popisoch umyvaciek na nete nebyva zmienka o tom ci ma system klznych dvierok vtedy vyrez netreba. Keby bol nemusim sa tym trapit.
Odpovedať
Keď každý to asi podľa svojho uváženia, neviem či je na toto nejaká norma vôbec, že koľko tam má byť, no s tým už asi nič neurobíš.
Odpovedať
Profilova fotka
@iwiss no ked tam naozaj nezachadzaju dvierka, tak treba vymenit tie 2 metre sokla a nechat ho plny. Alebo teda vyrezat co najuzsi otvor, kolko dovolia dvierka umyvacky. Sak to je halierova polozka
Odpovedať
@iwiss rieseni je viacero, podla toho aky si puntickar. Najlepsie je kupit novu micku s klznym zavesom, maju to skoro vsetky elektroluxky vola sa to PerfectFix. A novy sokel bez vyrezu. Druha je odmerat kolko zachadzaju dvierka A spravit sokel s minimalnym vyrezom. Podla uchytenia sokla, sa niekdy da dat viac dozadu, to tiez pomoze, pripadne kovovy, tenky. Tretia je tam dat zozadu biely papier a ist riesit ine veci.
Odpovedať
Dala som tam bielu plastovú listu
Odpovedať
Nakoniec uznala firma reklamáciu a vymenia lištu. Ďakujem za všetky rady a informácie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?