Dávkovač v dreze

Profilova fotka
Kde máte umiestnený dávkovač saponátu? Budem mať takýto drez a neviem či by bolo praktické dať tam dávkovač, či to nebude od ruky. Je to až taká praktická vec?
Odpovedať
Profilova fotka
@kala713 my sme si to nedavali prave kvoli tomuto, ze nam to prislo tak odveci, ale viem, ze znami maju a ti to maju nejako inak poriesene, ze je to blizsie a na opacnej strane, to asi zalezi od typu drezu
Odpovedať
@kala713 do takéhoto drezu by som si dávkovač asi nedal ... My máme dvoj - drez a ten dávkovač je umiestnený smerom do toho druhého, menšieho drezu ... Takže pod neho dáte v pohode čokoľvek, jde potrebujete dať trocha saponátu ... Inak je to perfektná vec, má tu slušný objem a hlavne sa mi nemusí po kuchyni povalovať ďalšia fľaška ...
Odpovedať
@kala713 Drez mame opacny, teda bateria aj odkvapkavac je vlavo a davkovac mam vpravo ale mimo drezu v pracovnej doske, stym ze dociahne aj do drezu. Ono saponat vacsinou davkujem na hubku. Inak perfektna vec, spolu so zaklapacou zasuvkou dve top veci co som chcel na kuchynskej linke 🙂
Odpovedať
@kala713 My ho máme tiež v doske vpravo hore, pretože mám batériu vľavo. Ja som s tým spokojná.
Odpovedať
Ten kto dávkovač vimislel určite ju nemá!
Odpovedať
Profilova fotka
@kawasakikx250 fakt trefna odpoved ... a vybrane slova nikajnist 😢
Odpovedať
...za mna davkovac ,,na beton"ano!!! ...sam som do mazelky hucal,aby nam tam nesvietila nonstop flasa s Jarou... ...u nas je to na opacnej strane.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Máme drez ako na obrázku ale Franke. Dávkovač sme nakoniec dali. Naozaj to vyzerá nešikovne umiestnené. V skutočnosti je to však super. Vôbec to nezavadzia ani keď je na odkvapkávači riad. Dobrý nápad, keby som mala na dreze položenú fľašu so saponátom, tiež by som si ju len tam mohla dať.
Odpovedať
zrovna som to riešil, rozhodol som sa pre toto riešenie - snáď to bude v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@jakubs777 batériu by som nedávala do pracovnej dosky.
Odpovedať
@kala713 prečo nie? drezy zapustené v pracovnej doske to tak niekedy majú riešené. rozmýšľal som práve nad tým, ale neprišiel som na nejaký dôvod, prečo by to bol problém. máte s tým zlú skúsenosť?
Odpovedať
@jakubs777 v byte sme mali okruhly drez a bateriu aj davkovac rovno na prac doske a bolo to v pohode, teraz mame velky drez a aj bateriu aj davkovac na reze
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cina1 ďakujem za referenciu, tak to tak spravím.
Odpovedať
@jakubs777 ja mam tiez bateriu na pracovnej doske a problem v tom nevidim
Odpovedať
Profilova fotka
@jakubs777 a preco nie uplne v pohode, aky budes mat typ dosky??
Odpovedať
Profilova fotka
@jakubs777 treba si potom dávať pozor a udržiavať pracovnú dosku pri batérii suchú.
Odpovedať
@jakubs777 a este mali sme to na obycajnej drevotrieske, tie otvory sa tusim po vyvrtani nakydali lepidlom a v pohode, aj voda bola na doske a nic nenapucalo. takze ja by som sa toho vobec nebala
Odpovedať
Uz na dvoch svojich kuchyniach som dala davkovac a je to fakt super. Urcite lepsie ako non stop vylozena jar na dreze. A najlepsie ked dochadza a otocena dole vrchnakom 😂😂😂 Kazdopdne tu na obrazku je to dost mimo, idealne ak smeruje priamo do drezu. Kuchyniar spominal, ze sa to neda vyvrtat do kazdeho drezu.
Odpovedať
Profilova fotka
Každopádne zabudovaný dávkovač saponátu či už v dreze alebo v pracovnej doske je super vec.
Odpovedať
@majak0 pracovná doska EGGER F187 ST9 @naparapty vďaka za potvrdenie, že je to bezproblémové 🙂 @engynka tiež si myslím, že to lepšie ukáže 😉 @cina1 realizáciu nechám na stolárov, nebudem im do toho rozprávať, určite s tým majú skúsenosť, ale ďakujem. @kala713 skúste zvážiť teda aj tú alternatívu ako to plánujeme my - ale závisí to od konkrétneho drezu. podľa reakcií s tým nie je žiaden problém a nebál by som sa toho. ak by som mal mať ten dávkovač tak neprakticky ako je to na prvom obrázku, to by som ho radšej nedával vôbec.
Odpovedať
@kala713 pardon, pozerám, že vy už drez máte vybraný. ten čo ste vybrali nemá ani nejak veľký priestor na odkvap, v tomto prípade si to viem predstaviť, žeby to bolo v poriadku a ani by to nebolo moc od ruky - tak ako je to na tom obrázku, ale záleží to na vás, ľudia to tu skôr odporúčajú. lepšie bude, keď sa vyjadrí niekto, kto to má podobne navrhnuté ako vy 😉
Odpovedať
ja mam v pracovnej doske zapustene davkovace dva - na saponat a na tekute mydlo. Skvela vec
Odpovedať
@uglybetty1234 fotku by si nemohla pridať jak to máš??
Odpovedať
ak máš fotku tak postni, vyzerá to dobre , osobne to nema ale príde mi to prakticé riešenie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?