DanKuchen Nitra

Ahojte, objednaval si niekto od nich kuchyňu a aké máte názory, čo sa týka dodania, montáže, termín vs. cena pozitívne/negatívne skúsenosti? Uvažujeme o objednaní tak prosím názor. Vďaka
Odpovedať
NEROB TO
Odpovedať
@bigjamajko dôvod?
Odpovedať
Tu si pocitaj: https://old.modrastrecha.sk/forum/vol... Pozitivum ziadne, nenalet aj ty Mozes rovno preskocit na najaktualnejsie prispevky
Odpovedať
Aha tak to vypada že nič moc. Ale asi iná prevádzka môže byt v pohode, či?
Odpovedať
@mato86 Snad ano. Osobnu skusenost nemam, cital som len nareky klientov v Nitre, ktore sa tu objavuju az prilis casto.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Firma Dankuchen Nitra a hlavne pán Hrutka je jeden veľký podvod!!!!! Neodporúčam nikomu a varujem každého pred týmto neserióznym klamárom a podvodníkom!!! Minulý rok v septembri sme zaplatili druhú zálohu aby som bola presná 7400€ čo nie sú malé peniaze a odvtedy sa len vyhovára, naťahuje nás a klame!!!! Najskôr nám dal termín 29. týždeň ktorý už dávno prešiel, potom nám tvrdil, že kuchynská linka je na ceste. Potom zas nás klamal, že kuchynská linka je na sklade a keď sme to začali riešiť s Rakúšanmi tak sme sa dozvedeli od nich, že kuchynská linka je ešte len vo výrobe. On sa vyhovára , že Rakúšania ju nedali vyrobiť, ale to je celé klamstvo. Pretože keď sme žiadali vratenie peňazí na ktoré máme zo zákona nárok, pretože nedodržal termín dodania povedal nám, že nám peniaze nevráti!!!! Keby sme to boli vedeli skôr v živote nikdy tam ani nevkrocime!!! Preto ak nechcete dopadnút ako my kuchynské linky od Dankuchen Nitra a hlavne od Hrutku v živote nikdy lebo prídete o peniaze a aj kuchynskú linku!!! My to už riešime s právnikmi a ďalšími orgánmi, pretože ak si mysli že mu necháme 7400€ tak sa veľmi mýli tento podvodnik a klamár tak ľahko mu to neprejde mame všetky doklady o zaplatení, objednávku a podobne.
Odpovedať
My sme tam boli a po týchto recenziách sme sa nakoniec rozmohli pre Albero Bratialava. Cenovo to tam bolo o niečo drahšie ale pri objednaní a sme dostali termín týždeň 31 a to bolo aj splnené. Týždeň pred dodaním som im volal dohodli sme sa že v stredu privezú kuchyňu a vo štvrtok montujú a tak aj bolo. Takze spokojnosť.
Odpovedať
@mato86 čo vás vyšla táto kuchyňa ak smiem vedieť?
Odpovedať
https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
@biba112 https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
Treba si pozriet reportaz v televiznych novinach na Markize z 25.8.2020 kde sa rozobera jednanie tohoto kuchynskeho studia. A nie je to len jeden zakaznik. Vsetci sa mobilizujeme a hadam sa konecne veci pohnu a nieco sa udeje. Ale vy co ste este nestihli tejto pani a jej synovi naletiet, vyberte si radsej ine studio v inom meste.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Albero Bratislava to skúsenosti môžem odporučiť. Dodržali všetko do bodky od objednania až po montáž
Odpovedať
@biba112 dobry den, ako odporucate pokracovat ked sme tam uz kuchynu objednali, neviete poradit prosim ? Nahodou daky kontakt na rakusku firmu kde by sme si vedeli zistit stav objednavky prosim nahodou nemate ? Dakujem vopred velmi pekne
Odpovedať
Obyčajné predražené kuchyne, ktoré sa iba oháňajú "nemeckou kvalitou". Ale či to tak naozaj je a či to nie sú materiály z Poľska ako väčšina... Robia obyčajné kuchyne za nenormálne vysoké ceny. Susedom nacenili kuchyňu na 23 000 eur!!! Samozrejme, že to nezobrali, hoci to nie sú žiadni šupáci. Lebo majú zdravý rozum.
Odpovedať
Dobrý deň, normálne neviem uveriť tomu čo čítam. Ja s touto predajňou mám tiež skúsenosti ale diametrálne odlišné ako Vy. Termín dodania od zaslania a schválenia výrobnej dokumentácie sme mali dodržaný na deň presne, taktiež montáž a všetky ostatné komponenty (spotrebiče, príborníky atď). Pán predajca bol vždy k nám veľmi zhovievavý, milý a flexibilný nakoľko nie sme z Nitry a taktiež sme pracujúci ľudia. Prechádzali sme si spolu skrinku po skrinke, všetky technické veci si s nami prešiel. Nikde som sa s podobným prístupom ešte nestretla a boli sme milo prekvapení. Pani majiteľka je jedna vzdelaná osoba a veľmi ústretová. Vedeli sme sa bezproblémov na všetkom dohodnúť. Neviem prečo ich tu takto menujete a korunuje ale ja teda vôbec takúto skúsenosť s nimi nemám. S manželom sme nadmieru spokojní a hoci je momentálna situácia aká je a termíny dodania sa všade predĺžili plánujem s nimi spolupracovať aj čo sa týka obchodnej sféry. Možno by sme Vám len odporučili poriadne si prečítať čo máte na objednávke napísané alebo lepšie počúvať. To že zaplatíte 80% z ceny kuchyne a bez jedného slova neriešite ani len skrinku neznamená, že tovar spadne z neba. Nie vždy je len predávajúci vinný ale aj spotrebiteľ keď niečo chce, musí si to odkontrolovať a najmä komunikovať.
Odpovedať
@luciabuzz prvy a jediny prispevok... co ti ja viem... no ale uzi si ju.
Odpovedať
@bigjamajko a ty máš tiež kuchyňu od nich? Neviem ja nie som moc na písanie recenzií ale dnes naozaj ľudia píšu len negatíva na internet a tie dobré skúsenosti si už nechávajú pre seba. Predsalen sme ľudia a kritika a nespokojnosť sa ľahšie vyjadruje ako uznanie a vďaka.
Odpovedať
@luciabuzz a nie si nejak divna? Už to je divne že nick vytvoreny dnes na obhajobu podivnej predajne Dan kuchen v Nitre.
Odpovedať
@1gugu Videla som reláciu v TV a len som hľadala tie recenzie a bola som zvedavá čo ľudia píšu, pretože tieto “recenzie” mi pripomínajú “odborné rady” niektorých mamičiek na modrom koníku. Aby som sa vyjadrila musela som sa samozrejme zaregistrovať. Ak mi neveríte, nemám problém sa aj stretnúť ale neviem či s tak negatívnymi ľudmi mám chuť sa aj vidieť. Ja som bola len zvedavá, pretože vďačnosť som vyjadrila tam kde som cítila, že by som mala.
Odpovedať
@luciabuzz :-D :-D :-D :-D, mne to stretnutim nemusite nijako vysvetlovat a dokazovať. Je kopec ludi ktory tato predajna Dan kuchen podviedla a to bud nedodanim daneho tovaru alebo nedodržanim podmienok v kupnej zmluve a to hovori za všetko.
Odpovedať
@1gugu a máte vy osobne takúto skúsenosť s nimi keď ste taký odborník? 🤔🤔 Alebo ste len ovca, ktorá pritakáva chronickým sťažovatelom lebo v anonymite je dnes už každý hrdina ✌🏽
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@babura75 Neviete, ci sa to da este niekde pozriet? Na tom linku to uz nie je, resp. ani v archive TV markiza uz neviem najst. (Aj ked, moc uz nepomoze, uz som stihla naletiet 😞, uz mi bolo teda paro krat do placu.)
Odpovedať
https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Jednoznacne hroznaaa skusenost-osobna! NEodporucam,ak nechcete prist o nervy a vlasy!😞
Odpovedať
Treba ísť do Albera z BA všetko dodržali ako sme sa dohodli.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
ahojte, niekto nejaké aktuálnejšie skúsenosti s dankuchen atmosfera nitra?
Odpovedať
niekto najnovšie skúsenosti?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?