Bosch Umyvacka + Metod

16. sep 202060

Zdravim,

prosim vas mam tuto umyvacku riadu:
https://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosch-smv46kx01e/

Kuchynu mam Ikea Metod, umuvacku montujem medzi vysoku skrinu a klasicku spodnu skrinku. Dvierka na umyvacku mam 80cm vysoke.

Umyvacku som si podvihol pomocou noziciek a este podlozil 3cm latkou aby bola zarovno skrinkami. Riesil to niekto ako na tuto umyvacku nainstalovat 80cm vysoke dvierka?

Pozeral som posuvny mechanizmus v ikey ten som nasiel len na polovstavanu umyvacku a ked som kupoval kuchynu mi povedali ze ho nemaju na sklade ten mechanizmus na plnevstavanu umyvacku.

Viete poradit nejaku alternativu? - ten mechanizmus ked tak aj nejaky iny alebo ako to vyriesit? Dakujem.

• Problem je ze ked je umyvacka zarovno ostatnimi skrinkami podvihnuta tak sa s tymi 80cm dvierkami neda uplne otvorit ale len cca do polky, pretoze dvierka opieraju o spodok umyvacky.

• @mohinder  na tie dvierka treba iny mechanizmus. Na stranke ho nemaju. Ja som si to vytelefonoval priamo s ikeou. Uz nepametam ako sa to presne volalo. Povedali mi cislo toho vyrobku a nasledne som si ho objednal. A funguje to dobre.

• @bookeeper  dakujem, informoval som sa a je dlhodobo nedostupny a nevedia ani datum naskladnenia.

Nejaka alternativa od ineho vyrobcu existuje?

• Sponzor fóra
  • @mohinder  netusim, ja som bol rad ze som zohnal toto. Skus googlit.

• @mohinder  ja mam tento system: IKEA BEHJALPLIG 502.913.70

• tiez som to akurat riesil. tu hovadinu (medzikus) nemaju, tak som nechal umyavcku uplne na spodku a vzniknutu cca 7cm medzeru nad nou som vyuzil tak, ze som si tam vyrobil maly suflik, kde mam tablety na umyvanie. (kolajnicky z hornabachu a pouzil som dake dosky co mi ostali. vecer odfotim ak bude zaujem. vyhoda je, ze ked je umyvacka dolu tak dvierka neprecnievaju a umyvacka sa da normalne otvarat. Nevyhoda tohto riesenia je, ze je horsi pristup k tlacidlam a ovorena umyvacka trosku viac vycnieva do priestoru v hornej casti - pretoze proste tie dvierka precnievaju. inspiroval som sa tu: a tiez https://www.youtube.com/watch?v=KRIJwsf2YXA akurat hentam mi prisiel ten priestor nevyuzity tak som tam spravil radsej ten suflik.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    Články od našich partnerov
    Ukážte vašu záhradu v dobrom svetle
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Archív článkov od partnerov