Biely kuchynský granitový drez. Aká je údržba?

Zobraz úvodný príspevok
Prosim poradte, doporucte, pripadne odhovorte- budeme mat bielu kuch.dosku a riesime ci dat biely granitovy drez... obavame sa totiz cistenia a udrzby.... kto mate ake skusenosti?
Odpovedať
1
2
@lydka8855 a co ti branilo ? Inak znacka Alveus, farba terra
Odpovedať
Profilova fotka
@jurosk mame smotanovy... je pravda, ze na nom vidiet vsetko ako napr. caj, kava - ale staci trosku nejakeho chloroveho cistiaceho prostriedku a bez akych kolvek bruseni, drhnuti atd je spina do 5 mnut prec, staci poriadne oplachnut - takto uz dva roky fungujeme a nic mu nie je
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Akú máte skúsenosť zo znč. Franke? Náhodou z týmto drezom FRANKE MARIS MRG 611-78 BB biely ľad? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, máte niekto hnedý Blanco drez (kávová farba)? Aké máte skúsenosti? Radšej mám vybrať bielu farbu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@kaktusik007 mozem poprsit foto kuchyne s ciernymi spotrebicmi?Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja mam Blanco Zia biely som s nim spokojna akurat mi trochu sa zadubil v umyvadle,osvedčil sa mi prach na pranie,na biele pradlo,najlepšie Ariel alebo Persil,nasypat,vytrieť hubkou umyvadlo a v troške napustenej vody v umyvadle nechat odstat,potom len oplachnut a je nadherne biele opat :-) odporučam vyskušat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Údržba je následující: snaž se předejit vodnímu kamenu a pokud je dřez špinavý (mastnoty a různé skvrny, které se hůře odstraňují), tak ho vyčistěte. No asi bude lepší když vám pošlu odkaz, kde je to lépe popsané :) Tady to je: https://eshop-alveus.cz/content/38-ja...
Odpovedať
Čo sa týka údržby je naozaj jednoduchá. Odporúčajú sa používať aj kvalitné prípravky, ale podľa skúseností stačí aj handrička a bežný saponát.
Odpovedať
Profilova fotka
@madein1974 ahoj nevedel by ste mi dať link na ten drez neviem ho nájsť Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimcak https://best-slovakia.sk Pripadne http://schock.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@madein1974 Ďakujem ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@slummdog nahodou nemate niekde foto vasho drezu? tiez ma zaujima ta farba hlinik, ci je to metalicke/perletove, dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Je to už starší dotaz o skúsenosť s bielym drezom, ale napíšem moju pre prípad, že má niekto chuť si kupiť biely drez a ešte nebodaj od firmy Blanco. Mám konkrétne tento B-Drez NOVA 45 S SG Biely 510 a po 3/4 roku vyzerá ako 20ročný. Biela farba sa začína odlupovať z vaničky, reklamácia samozrejme neuznaná, vraj mechanické poškodenie príbormi a nožmi (asi si doma krátim chvílu a hrám šípky s nožmi). Som veľmi sklamaná, nakoľko nebol lacný a myslela som,že vydrží aspoň 10 rokov. Čo sa týka údržby, stačí že tam manžel položí lyžičku od kávy a už musím použiť CIF,aby som to umyla. Jedným slovom Hrôza. Umyvadlo vyrobené firmou Blanco len na okrasu, nie na bežné používanie. A to podotýkam, že máme umývačku, Ach jedno veľké sklamanie.
Odpovedať
@kiva13 my máme jasmin a presne to iste. Už sa teším kedy ho vymením za klasický. Bývame od marca 😔
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My mame tiež ma 6 rokov a čistom Bo savom lebo inak nY som ho sní nevypustila ale nie je to na dlho lebo áno zanáša sa bohuzial
Odpovedať
Ja tiez pridam skusenost s Blanco Dalago 45. Mame ho uz asi 4 roky a je stale ako novy. Pouzivame Blanco prasok na cistenie, nic ine. A ani ho moc nesetrime. Samozrejme ze mechanicky ho neposkodzujeme. Ja len nech to tu nie je take jednotvarne, lebo si ludia zacnu kupovat nerezove drezy a to potom len budu nadavat. A co sa tyka toho blanco nova, tak je nejaky lacny. Asi nie je Blanco ako Blanco...
Odpovedať
@kiva13 Ahoj skus prasok, ktory sa dava do umyvacky riadu , bude ako novy. My mame robote, zdravotnictvo, biely umely kamen ako novy.
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna je jedno cim, pokial tam nenechas nieco velmi dlho zaschnute, tak si myslim, ze to nebude problem. Len to zalezi asi od kvality drezu skor
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lydka8855 dobrý deň. Môžem sa Vás opýtať, po tých rokoch, čo máte tento drez - jazmín, ako ste s ním spokojná? Ja mám tiež takýto objednaný, tak neviem či sa tešiť alebo "smútiť" už teraz. Ďakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?