Betónová pracovná doska - cena a skúsenosti

Ahoj, mate niekto skusenosti s betonom po pouzivani, ake je konkretna cena?
Odpovedať
Mám pracovnú dosku tmavý betón. Maximálna spokojnosť, značka Egger, ale čo sa týka používania po nejakom čase a opotrebenia pracovnej dosky, to ti neviem, lebo mám kuchyňu iba mesiac.
Odpovedať
@desperadoblad nas v studiu odradili od betonu v kuchyni kvoli vysokej narocnosti na udrzbu. Zial beton vsetko nasakuje takze ma vraj tendenciu sa rychlo zafarbit. Nemozes pouzit len tak hocijake cistiace prostriedky a celkovo je udrzba vraj tazsia ako pri kameni. My sme nakoniec zvolili biely kompozit a nelutujeme aj ked tiez mozno casom olutujem farbu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
narocnost na udrzbu nie je nejak specialna a vyssia ako u kamennych alebo zulovych dosiek. ked sa doska urobi poriadne a z poriadneho betonu, nasiakavost je minimalna a pri tmavsich odtienoch tie flaky ani nevidno. okrem toho flaky k betonu patria a davaju mu betonovy look 🙂. my robime z vysoko pevnostneho betonu, ktory je sam o sebe do velkej miery nenasiakavy. ked sa este osetri penetracnymi a impregnacnymi pripravkami, dostane sa hodnotami nasiakavosti k zule alebo kamenom.....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@lukaskoj Dobry deň, chcel by som si dat urobit betonove pracovne dosky do kuchyne. Dali by ste mi nejaky kontakt na vas alebo na firmu? Dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ivan_figuli Budem potrebovať aj ja pracovnú dosku do exteriéru ale 230,-€ za meter je pre mňa dosť veľa. Existuje nejaké finančne prijateľnejšie a pohľadovo obstojné riešenie?
Odpovedať
@treborztv Dobrý deň, bohužiaľ taká je cena no vzhľadom na to koľko tá doska vydrží si myslíme že je to dobrá investícia 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?