Menu Forum

Aký výklopný mechanizmus na dvierka rozmerov 60 x 100 cm?

4. okt 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
sirell
Registrovala sa 22. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v byte
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
sirell
Registrovala sa 22. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v byte
    okres Bratislava
 Ahoj, vie mi niekto poradiť aký mechanizmus použiť na výklopné dvierka 60 x 100 cm s bezúchytovým otváraním (push systém) ?
plynové piesty?
kĺbový teleskop?
blum aventos?
3. okt 2012 o 14:14  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
robinho
71
Registroval sa 13. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 128 príspevkov a 10 albumov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
  • Staviam dom
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
robinho
71
Registroval sa 13. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 128 príspevkov a 10 albumov. Má 8 priateľov. Okres Martin.
  • Staviam dom
    okres Martin
 na take velke dvierka urcite BLUM Aventos HL, a ak chces push system tak k tomu pridat SERVODRIVE - elektricke otvaranie, lebo pokial viem tak klasicky mechanicky push system na vyklopy neexistuje, ale nie je to prave najlacnejsia sranda emoticon ...alebo druha varianta nechat iba klasicky BLUM Aventos HL a korpus skrinky sa da upravit tak aby sa to dalo otvarat aj bez madla ale nie push system, ale malo by to ten efekt bez uchytky ktory chces a podstatne lacnejsie
4. okt 2012 o 13:02  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to