Aké spotrebiče do kuchyne odporúčate?

26. mar 202080

Ahojte vedeli by ste mi poradit pri vybere rury a varnej dosky do kuchyne? Sky typ a znacka je naj? Kupovali ste z akeho elektrodomu? Vrela vdaka

• @anqa5  musíš dať viac vstupných údajov,spôsob zabudovania- samostatne ako sporák , alebo zabudované v linke , aká výbava a riadenie a tiež koľko chceš do toho investovať, nakoniec jeden a ten istý kus sa dá všade zohnať za inú cenu, tak najskôr študuj čo všetko existuje

• Zanudovanie je stavane na elektrinu to pojde a pocitame tu dosku napr do 300€

• @anqa5  Naj je miele len tam do 300€ kúpiš jedine pokazenú 😃 Ja som bral z každého elektra inšie lebo som chcel len siemens alebo bosch a nie všade mali to čo som chcel tak som musel kombinovať elektrá. Napríklad indukčná doska si musíš pozrieť či ti stačia stále plochy alebo ich budeš chcieť spájať aby sa tam daj veľký hrniec alebo pekáč

• Sponzor fóra
  • @jumt  aha ok ooytam sa manzela jj viem ze miele je topka oreco prave siemens a bosch je pre teba dobry

• AEG electrolux záleží od toho koľko chceš do toho investovať.

• @anqa5  mám na byte všetko siemens a 9r bez poruchy a bratranec ma aeg práčku po 4r menil ložiská a nie je sám čo poznám

• @jumt  aha tak diik za info ja tu citam na starom fore velke chvaly na AEG tak uvidime dik za tip

• @anqa5  tiež som to čítal ale práve čo mám známych tak väčšina už aeg vyhodila a kúpila iné ešte kamarát pochvaľuje samsung ale asi to zaleží na čo zrovna natrafíš

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov