Aká je reálna cena kuchynskej linky so spotrebičmi?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať aká je taká reálna cena kuchynskej linky so spotrebičmi...nakoľko včera sme boli pozerať v SCONTO nábytok lebo majú 50% akcie na kuchýnske linky a ceny sa pohybovali minimalne okolo 10 tisíc a to bez spotrebičov !! Mne dojde táto cena prehnaná..a to som si chcela dať spraviť kuchynu na mieru....hrozné
Odpovedať
1
6
7
@leonardom mozem poprosit kontakt na toho stolara co vam robil linku? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@xsekuciova dobrý deň môžem poprosiť kontakt ďakujem na kuchyňu
Odpovedať
@9lf9 zdravím, pošlete mi prosím link na toho stolára čo vám robil kuchyňu? Ďakuem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@elektroinstalatermalacky poprosim kontakt na stolára.. dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@elektroinstalatermalacky mozem na vas kontakt? chcel by som kuchynu
Odpovedať
@rain15 my sme si davali robit na mieru u stolara, v BA, ale stolar z PB, dobra praca, precizna, rohova linka do bytu s vysokymi skrinkami hore (90 cm) 2 500€ bez spotrebicov. Spotrebice sa velmi lisia cenovo, zalezi, aku znacku a kvalitu si vyberiete, tam moze byt rozdiel realne aj v tisicoch €. Mna vysli spotrebice (indukcna varna doska, umyvacka riadu, digitalna rura, digestor - vsetko Electrolux) cca 1500 €. Chladnicku a mikrovlnku mame povodnu, nezabudovanu. Svokra si davala robit linku tiez u stolara na mieru, na vychodnom SK, tiez rohova, trochu vacsia ako nasa, ale hore nema vysoke skrinky, stalo ju to 2 300 bez spotrebicov. Tak to len tak orientacne, pre porovnanie. 10 tisic je strasne vela, to by mi ta kuchyna musela sama aj navarit a aj sa upratat 😄
Odpovedať
Cena linky? Ako mobil. Môžeš si kúpiť za 100 alebo za 1200
Odpovedať
@vikusjk prosím ktorý stolár z PB? Tiež riešime linku .
Odpovedať
@vikusjk prosim mohla by si aj mne kontakt dat na stolara z PB. Som len 20km odtial
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@vikusjk mohla by som poprosiť kontakt na stolára.Ďakujem.
Odpovedať
@interstellar @makinka1 baby ceny isli zrejme dost hore, lebo tento stolar teraz robi linku mojej mamine, a sice moja je folia (co som zistila tieto rozdiely az teraz) mamkina je taka uprava, ktora sa nema pri mycke, rure atd odlepovat, plus mamka ma uz vnutro suflikov kovove, ja mam este take ine dreveno plastove, cize ju ma celu kvalitnejsiu a cena 5000 €. Velkost linky je 2,7 x 1,6 plus taky ostrovcek 110x60. Ak mate stale zaujem o kontakt, poslem. Ma vela prace, ja som ho oslovila v juni a dodanie mame mat teraz v piatok, cize pre predstavu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame IKEA vyšla nas cca 2400 eur roh rozmer 4,8x2,8 spotrebice cca 1500 €. Má všetky tiche dorazy a podobne veci. Bývame viac ako 4 roky a je furt ako nova. Žiadne odlepovanie niečoho a podobne. Za mňa jednoznačne kuchyňa IKEA.
Odpovedať
Niektoré tie obrovské zľavy, tak to už mnohí podľa mňa prišli na to, že chce predávajúci kupujúceho len opiť rožkom. Niekedy je fakt lepšie osloviť nejakého stolára
Odpovedať
@vikusjk ceny isli pri vsetkom hore, takze s tym treba tak nejako ratat. To co bolo realne cenovo pred rokom, dvomi, dnes uz je uplne niekde inde. A tiez co pocuvam od znamych tak je velky problem aj s dodanim, ked si stolar dava aj nejake veci narezat, tak aj to je na dlho.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?