Aká farba drezu sa bude hodiť ku kuchyni?

Prosím o radu. Stojím pred rozhodnutím aku farbu drezu zvoliť. Kuchynska linka bude matná biela, čierne úchyty, pracovna doska dub, spotrebice nerez s ciernym sklenenym panelom, indukcna cierna doska. Ďakujem
Odpovedať
Chcem nieco podobne a najviac sa mi k tomu hodi asi obycajny nerez. Ale nerezovy velmi nechcem lebo nemam rad ako bucha. Z granitu sa mi najviac pozdava asi cierny, ale nie som este presvedceny na granit a k tomu este cierny.
Odpovedať
@vykricnik som rovnakeho nazoru, no my mame velmi tvrdu vodu, preto sa toho čierneho dosť obavam, ze si len prácu priložím s neustalym čistením. Nerez sa mi zda aj hygienickejsi aj ked je to len moj subjektívny nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
@nas_dom vraj sa toho netreba bat ani pri tvrdej vode, vraj s cistenim nie je nejaky zvlast problem 🙂
Odpovedať
podľa mňa by sa hodil čierny granitový, a tiež som počula že s tým nie je problém aj pri tvrdej vode stačí zakaždým pretrieť a drez bude čistý
Odpovedať
Máme to takmer presne ako píšete, pozrite sa ako tam vyzerá čierny granitový drez, aby ste mali predstavu. 🙂 Žiaľ, máme to zatiaľ len krátko, vidieť, že tá kuchyňa ešte nie je komplet, tak neviem dobre povedať čo s tým drezom spraví tvrdá voda.
Odpovedať
nechajte si poslať vzorkovník z lavela, ak chcete teda granitový, mne prišli vzorky a vybrala som si predbežne čierny drez, kuchyna bude biela leskla a dub
Odpovedať
@petiar paci sa mi to, sedi to tam. Ďakujem za foto
Odpovedať
Profilova fotka
Radsej by som volil cierny, lepsie to tak ukaze, niekto si dava aj taky smotanovy, neviem jak sa presne ten odtien vola, ale tam by som sa bal, ze by flaky na nom ostavali, od vina, od kavy a podobnych veci.
Odpovedať
riesila som tuto dilemu dlho. Kuchyna biely mat, cierne spotrebice, cierna hrana pracovnej dosky, dubova podllaha. Chcela som cierny granit shock alebo franke, lebo mali ciernu bez tych trblietok. Len potom som si spomenula na antracitovy granit doma, po par rokoch flakatel, mal take vyblednute casti, hlavne okolo vylevky. Neviem ci to bolo od horucej vody, alebo od pripravkov na cistenie sifonu... nakoniec sme kupili nerez Blanco hodvabna uprava a musim povedat ze som zatial celkom spokojna, aj ked kvapky na nom vidiet omnoho viac ako na granite. Vyhodou je ze sa dobre cisti a to cimkolvek :-).Pravodu ale je, ze dizajnovo by sa mi ten cierny drez spolu s ciernou bateriou hodil najviac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kreola mas fotku v albume toho drezu? To by ma zaujimalo jak to vyzera komplet cele 🙂
Odpovedať
@medardo ano mam v albume foto 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?