Starý kozub

Dobry den chcela som sa spytat ci by sa to dalo prerobit aby to malo lepsiu vyhrevnost bez vazneho zasahu do krbu 🙂
Odpovedať
Aku ma šírku ma komin - je vyvlozkovany? My prave riešime ten istý problém. Chceme zrekonštruovat krb v starom dome, ale bez veľkého zásahu. Lenze komín nie je vyvlozkovany a vošla by doňho iba úzka trúbka, takže kebyze ho chceme vyvlozkovat, by ho museli zbúrať a postaviť nanovo. Takže nebudeme nim kúriť, len poriesime predné dvierka....
Odpovedať
@virnik27 tak co som pozerala len tak online po strankach tak to je velke nerobia take veci na mieru alebo nestacia tam len dvierka? Dole ma dieru na popol tak by tam bol tah ci?
Odpovedať
@sasenka1103 tak odbornik co tu bol tiez navrhoval zburat a na novo a nepacilo sa mi to ale ten kozub na rost a dole dierku na tah nestaci tam dat dvierka a niejaky regulator? Lebo na boku mam taku paku do komina co sa zatvara a otvara
Odpovedať
@virnik27 a mozem sa vas spytat odkial ste?
Odpovedať
Pofotila som miery aj dieru na popol a tu paku na komin
Odpovedať
Profilova fotka
@claudiae dobrý deň, smiem sa spýtať ako ste to nakoniec vyriešili? Tiež mam starý otvorený krb na chate, búrať ho nechcem, ale komín budem musieť vylôžkovať, čim zmenšim komín na 130. Ale ďalej neviem čo....Ďakujem
Odpovedať
Dobry den tak nevyriešia som to nijak zatiaľ
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?