Schiedel ics 25 dn 180

Ahojte, môže sa komín schiedel ICS 25DN 180 mm použiť aj v interiéri?Dole čistiace dvierka,prechod by bol cez sadrokartónovy strop,na povale by boli kontrolné dvierka a samozrejme prechod cez krov nad strechu.Vyska 7m od podlahy.Napojit by som ho chcel na liatinové kachle s výkonom cca 5-7kw na občasné prikurovanie.Ma to zmysel riešiť? Alebo aký tip komína by bol lepší?Murovaný nechcem kvôli základu, ktorý je potrebný pri murovanom.Ďakujem za rady.
Odpovedať
@zako111 Prečo sa nespýtaš priamo výrobcu? Však na webe máš aj mail aj číslo na ich technika
Odpovedať
Profilova fotka
@zako111 Ahojte, môže sa komín schiedel ICS 25DN 180 mm použiť aj v interiéri? Ano Dole čistiace dvierka,prechod by bol cez sadrokartónovy strop,na povale by boli kontrolné dvierka a samozrejme prechod cez krov nad strechu. Vyska 7m od podlahy.Napojit by som ho chcel na liatinové kachle s výkonom cca 5-7kw na občasné prikurovanie.Ma to zmysel riešiť? Ano Hlavne bezpecne, ten prechod stropom a strechou. Tiez treba mysliet na dostatocny priestor pri cistiacich dvierkach a nehorlavu podlahu. Tiez by som zvazil tie horne dvierka, kedze za cistiaci otvor je moze povazovat aj ustie komina. Alebo aký tip komína by bol lepší? Dobrou volbou je tiez Schiedel PERMETER. Murovaný nechcem kvôli základu, ktorý je potrebný pri murovanom. Skoda. Ďakujem za rady. Niet zac,
Odpovedať
@peter977 písal som aj priamo do schiedela
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko Ďakujem za rady.Bezpecnost je prvoradá, hlavne pri tomto.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?