Oplecovanie komina cena 100e.

Dnes mi robili pokryvacske a klampiarske prace. To ze sa mi nepaci ako oplechovali komin je jedna vec ale chcu za to 100e. To takto sa bezne pohybuju ceny za oplechovanie 1 ks jednoducheho komina z tvarnic pri pokryvani noveho krovu (nie prerabka)? Prosim o skore info, kedze som este nezaplatil.
Odpovedať
Material som dodal sam.
Odpovedať
@xvladox no kamo tak 100€ som platil za komplet klampiarinu na dome presnejsie 104€ to bola cena za pracu , pozri album no za to tvoje sa mi to zda ako to nazvat , zlodejina spojena s fuserinov :(
Odpovedať
Profilova fotka
@xvladox no vyzera to dost amatersky..cele to zrezanie plechu.. co to strihali manikurovymi noznickami? :) hanba pre takehoto "majstra".. ale druha vec. ako si bol s nimi dohodnuty? dohodli ste cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
To uz jaksi od pohladu vyzera zle... :-o
Odpovedať
@richard71 nie manikurove noznice ale cvakatko na nechty ....fakt sory @xvladox ale je to skarede
Odpovedať
Je to hnusne ale memal by tam byt okolo aspon daky tmel alebo silikon, oni to len tak opreli o komin?
Odpovedať
Cakal som take odpovede. Naschval som to tu dal, lebo uz som nevedel ci to ja som debil ze vymyslam, alebo kto vlastne.. Este pred pridanim tohot prispevku som volal realizatorovi a povedal mi ze 1 strana lemovania 50 a druha strana dalsich 50e. Hned sa mi to nezdalo aby to tolko stalo, ked neberiem do uvahy ani to ako je to spravene...som sklamany teda..
Odpovedať
@sysell Tiez som sa na to pytal a povedali ze drazka sa do tvarnice nedava, preto je to len oprete, silikon tam neskor dali.
Odpovedať
@xvladox teraz by som mu zavolal este raz , nech si pozrie modru strechu nech to spravi ako sa patri a ak nie tak zverejni firmu ktora ti to robila ved dobry a sikovny majstri potrebuju mat recenzie
Odpovedať
@filipe1 Urcite dnes este otvorim tuto debatu, kedze cena/ kvalita je diametralne odlisna. Zase az tak ako si poslal som to neockaval, kedze je tam nizka vlna krytiny a je pouzity nejaky iny ten spodny plech. V kazdom pripade krasna cista praca.
Odpovedať
@xvladox A tak jasne ono je to odtial potial , to je pravda ale to tvoje no ako maliar u nas doma co sme mali , hlavne ked je praca adekvatna placi u teba by este oni mali platit ze ti dodr...i okolo komina a nie oplechovali . hodne stastia hadam si vstupia do svedomia a spravia to krajsie ozaj to foto nieje moj komin :) my sme dorabali plechovy
Odpovedať
Uvidim ci si priznaju chybu. Dam potom vediet. Inak volal som pre info do inych firiem a cena oplechovania je u nich 50-60e s materialom a 80-90e pri prerabke ked je potrebne aj odobrat naspat cast krytiny prip. dvojkomin. teraz uz viem ze cena je riadne premrstena...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Je to spravené fušerácky,spodný plech mal byť dlhší a pekne vystrihnúť vlnky ,teraz tam máš dieru.Cena za oplechovanie je premrštená,to čo celý deň plechoval jeden komín,aby zobral za prácu 100eur.Skúsenejší klampiar by to zaplechoval s dvojdrážkou,aby ti pri velkom daždi voda nepodtekala pod krytinu,protifalc na bočnom plechu nestíha.
Odpovedať
Je to odfláknuté.Mal si najprv urobiť finálnu vrstvu komína a potom až spraviť klampiarčinu a dať tmel silikon,bostik.Teraz ten plech poškodíš keď to budeš robiť, 100 eur je dosť veľa :-(
Odpovedať
@jarojarik Nejak sa nestihal ten komin omietnut uz pred pokryvanim, ale to nic aj tak chcem komin nakoniec obkladat, takze to postupne nejako pojde. Nemalo by sa nic poskodit.
Odpovedať
Nakoniec opravili to lemovanie na pravej strane a je to za 50e. S orezanim plechov sa uz nedalo nic robit.
Odpovedať
Profilova fotka
to , že sa komín omieta po oplechovaní je správne,
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?