Kúsky popola na terase a v okolí

Pekný večer prajem, Obraciam sa vás s prosbou o pomoc. Dnes sme si všimli na terase a v jej okolí kúsky popola, akoby zhoreného papiera (do peci vôbec papier nedávame, len čisto drevo, mäkké na rozkurenie, potom prikladáme tvrdé, na rozkurenie používame kocku Pepa). Mňa osobne to kus vydesilo, viete mi prosím poradiť či je to normálny jav? Je možné že sme si to doteraz nevšimli, keďže dnes napadol prvý sneh a v ňom to vidno hneď? Kominár bol minulý týždeň, s tým že komín je v poriadku a čistý (nerezový schiedel), montovaný minulý rok v lete, tento rok je prvá vykurovacia sezóna.
Odpovedať
pokial nebyvate na samote tak je to uplne normalne. Raz za cas mam aj auto posiate popolom od susedov
Odpovedať
@jurajm17 alebo saharskym pieskom ... na zaklade coho ste identifikovali, ze to je od Vas ? ja som minule na zahrade objavil obal z eps isoveru ...divne a to nemam zateplenie 😄
Odpovedať
@jurajm17 nie nie, na samote nebyvame, je pravda že dnes je aj dosť vietor k tomu všetkému, takže kľudne to mohlo aj doviat 🤷🏻‍♀️ @shadowmilan aj u nás najdem hocičo, zo susedných stavieb 🤣 ale toto ma vyľakalo, aj som sa pohrávala s myšlienkou, že to sem dofuklo keďže je fúka vietor, potom som ju zavrhla a potom mi napadlo "saharsky piesok, popol zo sopky, však o tom neraz písali že to dofuka až sem" 🤣 no prvý rok v novom dome, tak ma všetko vylaka 🤗
Odpovedať
@vladka96 vôbec to nemusí byť z okolia dôjde to z oblakom po celej trase prúdenia, chod na Chopok a zrazu čierny sneh a nikde žiaden zdroj
Odpovedať
Moze to bit kludne od vas.Mojmu susedovi ked pride kominar vycistit komin tak par dni po sebe nachadzam taketo sadze.Nie je sa coho bat.Podla toho kominara su to len nejake zbytky ktore sa tam zachytily pri cisteni.Trva to len par dni a potom zase pokoj.
Odpovedať
to je naletovy popol od susedov 😄 mne minule naletovo od suseda dopadlo na moj travnik 5 spakov...to sa stava 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?