Komín TUMA Folk 200mm - máte skúsenosti?

Ahojte, zvažujem kupu komina TUMA FOLK 200mm . Máte niekto skusenosti? + dávali ste niekto ten vrchný dekor na najvyššej časti komina?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tuma folk 200,a nie ten tekor som nedával :-)
Odpovedať
Nemyslite ze sa to kvazy oplati. Dam. To tam. A mam pokoj na x rojov. Bojim sa ci to casom neopuka ak dam len lepidlo sietka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Zdravym,chcel by som sa opytat aj ked uz dlhsie tu nikto neprispel ako ste spokojny s kominom tuma volk.Zhaname totiz teraz tri kominy a hladam nejaky kompromis cena,kvalita.Ta tuma sa mi vcelku pozdava a dostal som nanu aj dobru cenovu ponuku.Mozte mi niekto napisat ako ste snou spokojny vase nazory ci boli alebu su znou neake problemi.vopred dakujem za odpovede.
Odpovedať
@chorchee tak ja ho mam a dalo sa. Pei skladani vsak bol trosku problem a to hkavne z titulu ze tvarnice maju dost vybezky zo sppdnej a vrchnej casti a trebalo to sem tak osemat alebo odbit kladivom. Taktiež diery ktoré su na roxory boli sem tam upchate a grebalo ich roxorom trosku pretuknut. Inac sa to celkom dalo. Vrchny kryt na komin mi dali vo firme a cisty plechový odpad. Taktze dajte o par eur viac a neulakomte sa na strieborný lesk za kazdu cenu. Navod od folku je ako keby ho kreslil imbecil, vsetko sme aj tak robili z casti podla seba lebo to proste nesedelo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?