dodatočný komín a krbove kachle

22. nov 202040

Ahojte
Mame postavený RD bez komína. Chceli by sme si však kúpiť krvove kachle a spraviť dodatočný antikorový komín , ktorý by šiel z boku domu nahor. Myslite že to je problém ? Môže byt takyto krb len položený na podložke na podlahe? Nevadí pod ním podlahové kúrenie ? Prípravu na niečo takéto nemáme ziadnu. Kúrime len tepelným čerpadlom.
https://www.mall.sk/krbove-kachle-bez-vymennika/haas-sohn-krbove-kachle-jonsbo-cierna-woodstone-prestige-0434716100000-?gclid=EAIaIQobChMI15TU5YuW7QIVWeN3Ch19Wg1xEAQYASABEgKQDPD_BwE&tab=parameters

 • nad niečím takým uvažujem aj ja, do zimnej záhrady... s takým pekným komínom von 🙂 Tiež máme podlahové kúrenie v projekte, ale asi tam bude vhodná nejaká iná vložka pod krb... či?

 • @milan_toman  netusim keďže konkrétne tato čo sa nám páči je na nozickach.. pod to ide myslím to bezpečnostné sklo ... netusim nevyzname sa vôbec 😃

 • @123choco123  kachle sú väčšinou na nožičkách tak nepotrebuješ pod nič, no z bezpečnostného hľadiska dodržať vzdialenosť od horľavých materiálov,

 • @duzu  a keď nemám komín v projekte bude s tým problém počas kolaudácie? Respektíve treba spraviť nejake zmeny pred dokončením?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Montáž alternatívnych vykurovacích systémov, poradenstvo, projekt v 3D grafike, klasické, ale aj najnovšie technológie. Kachliari vyučení v odbore!
  Výroba a predaj kvalitných drevných eko brikiet LES, predaj výberových eko peliet LES v kvalite A1 a A2, predaj doplnkového sortimentu.
  Kachliarstvo a krby, predaj krbových vložiek, biokrbov, sporákov, internetový obchod, rekonštrukcie interiérov
  Články od našich partnerov
  HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov