Cena stavby komína 6,5m - je 200€ veľa?

Profilova fotka
Ahojte priatelia, prosim Vas viete mi sem napisat, kolko Vas stala stavba kominu ? Mne pyta majster 200€ za 6,5m s tym certifikatom ci ako sa to vola. Mne sa to zda ale vela. Dajte pls vase :-) Dik moc
Odpovedať
1
2
To mas dobru cenu.Mne stavli tiez 6,5m a platila som 800e aj s robotou a materialom.Ale mam antikorovy .A rste som si k tomu kupila roxory ktore ja som chcela aby my ich dali do vsetkych 4bokoch po vyske.Oni ze nemusia ale ja som trvala na tom ze ich tam chcem tak my ich tam dali.Ale samotovy je lacnejsi.
Odpovedať
Cena Akurát 30 € sa berie za meter
Odpovedať
@mato666222 to si nevies sam postavit? Ved to je lego, za 3 dni to mas hotove.
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx Robota nepusti :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@petka456 Ano, tie roxory dali aj mne. Na tom trval smajster. Len ta cena ma trosku sokovala.
Odpovedať
@mato666222 A aky komin mas.Alebo ty si si sam zohnal material a on ti ho postavil.Mohol si si dat viac ponuk a potom si vybrat.Lebo vsetci to tak robia.Aj ja rozposlem trom az styrom ponuku na meil a potom si vyberiem.Lebo dneska pyta kazdy inac.
Odpovedať
Dnes mi robili komin snacky CIKO 6,5m cele to stoji 820e aj s pracou
Odpovedať
@virnik27 si na pretekoch, alebo si nieco dokazujes? 3dni preto, lebo naraz postavit 6,5m je riziko.
Odpovedať
@mato666222 Schiedel Absolut 6,35m, stavba 2dni, použitý roxor a zaliaty. Cena práce 240€.
Odpovedať
@virnik27 Aj mne komin stavali na dva krat a tiez 6,5m.
Odpovedať
200e je dobra cena..a zaberie to cas... prvu tvarnicu treba zaliat betonom, riadne vymeriat, spravne vyspadovat kondenz...nechat aspon 1 den zaschnut...potom sa moze pokracovat v stavbe komina..avsak kedze sa tam davaju tie roxory a zalieva sa to cementovym mliekom...istotne by som sa neponahlal... za mna odporucam prespor...inak prislusenstvo na komin, hlavne plechove je velmi lacne v polsku....
Odpovedať
schiedel stabil, výška 6,5 m cena práce - 100E
Odpovedať
Článok sa načítava...
JEDNOKOMIN 11,5m staval som to asi 4-5 dni (2dni dvaja ludia) 12m dvojkomin stavba 5 dni ( boli sme stale dvaja)
Odpovedať
Ludia nemaju problem dat 30eur za hodinu prace v servisoch,salonoch krasy,masazach a pod ale ked si tolko vypyta murar uz sa im to zda vela.Nepaci sa ti cena hladaj ineho alebo vysukaj rukavy a urob si to sam.
Odpovedať
@mig12 ja som stavat dvojkomin uplne sam a bez lesenia, 5,5m.
Odpovedať
@btus ano ved ked si zaplatila tu pracu v cene komina...tak v ramci oblbnutia ti to za 100e postavili:)
Odpovedať
@originalx ano je to mozne, avsak nie je to med lizat a nie pre kazdeho...je to narocnejsia robota na presnost, pracnost...a za den sa to postavit neodporuca...kedze je lepsie ked sa horne tvarnice ukladaju ked dolne aspon trochu spevnia...
Odpovedať
@radoslavc popíš trochu rozšírnejšie. V čom je problém? Asi som nepochopila tvoju odpoveď
Odpovedať
@btus ze to nie je robota na par hodin...treba osadit a drzat to vo vodovahe..kludne sa ti moze stat, ze vnutorna samotova rura ti pojde doboku ak to dole zle vyvazis..podobne ti moze komin letiet...popripade ak sa to nespevni roxormi s betonom tak ti moze aj spadnut...toto nie je vazne sranda a za 100eur praca by som bol vo velkych obavach:)
Odpovedať
@radoslavc bolo to v cene, ze nám robili celý dom. Takže preto si tá cena :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@btus 100e to ke dobra somarina a ak nie ten komin by som radsej nepouziwal
Odpovedať
@zamyslisanadsebou ako som tu už raz písala, robili celý dom, preto tá cena práce za komín bola tak nízka. A po druhé - nie som z BA, takže cena práce je u nás trochu iná ako okolie BA.
Odpovedať
@radoslavc komín sme kupovali zvlášť, dom nám nestavala firma. Všetok materiál sme kupovali osobitne, takže v cene komína nemohla byť práca - iba ak by schiedel poslal vlastných majstrov aby nám to za cenu komína postavili. Keď nevieš, nekomentuj.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@zamyslisanadsebou zamyslela som sa nad sebou, pozrela papiere a fakt - cena za stavbu bola 100 e. Veď vy ten komín použítvať nebudete. Ako so už písala, keď neviete podrobnosti, nekomentujte! Zaujnímavé, že kachliari s ním problém nemali, ani revízny technik, ale ľudia na MS s touto cenou problém majú. Hoci to nevidelli
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@mato666222 Super cena.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@mato666222 dobrý deň,môžete mi dať kontakt na nejakého krbára?dom je pri Modre,zostava komína je nakúpená -7m. Ďakujem.
Odpovedať
Môže ma mať komín dva otvory-jeden v jednej izbe a druhý v inej izbe,prejde to kolaudačne? Ďakujem.
Odpovedať
Ak naň budú pripojené spotrebiče na rovnaké palivo, tak áno...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?