Cena oplechovania komína

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer. Chcel by som vás poprosiť koľko vas vyšlo oplechovanie komína? Lebo nemohol som zohnať na to človeka, ale dnes sa jeden ozval no cena sa mi zda prehnana. Ďakujem za odpovede. :-)
Odpovedať
1
2
@peterm88 Ved 100 eur to je ok
Odpovedať
Ano robotnici su dnes viac ceneni ako kadejaki ludia s vysokou skolou, vratane lekarov a pravnikov. Dovodom je, ze ich je velmi malo. Najhoršie na tom je, že pytaju obrovske peniaze a ani nevedia robit to co robia naporiadok. Velakrat ked si to clovek urobi sam, je to lepsie. Ludia po case aj ked kedysi boli odbornici sklznu k fuserine, eventualne maju mozog poskodeny pitim alkoholu. Co som mal skusenosti seba a okolia s majstrami, tak 70% v prospech tych zlych a fuserackej prace. Sikovni robotnici su prevazne v zahranici a to malo co je doma si pyta to, co nedostane ani neurochirurg na Slovensku:).
Odpovedať
@fenix8 ja som len reagoval na @tomasko007 kedze sa mu to asi zdalo vela ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@wolodymyr staci wakaflex? Dofli mi ku skrisli 5 kotucov 🤔 tak neviem co s tym.....úremyslam, ze to teda urobim s tym, len to asi bude tak na 3-5 rokov? Plech vydrzi teda aj 20
Odpovedať
@radoslavc na toto som uz prisiel. Pustil som sa do vsetkeho sam, kazda jedna cast domu je super urobena, davam to nenapadne pozriet skusenym majstrom....a vies aki su majstri, ze vzdy na vsetko povedia: "to kto vam robil?" "ved je to cele na pi..!" Takze ak by bolo nieco zle, kritikou by nesetrili. Ja som ale iny pripad.....v BA ma to uz nebavilo, hodil som vypoved na stol v Marci a dalsiu pracu mam od Oktobra. Takze som skoro kazdy den na stavbe a pomalicky, precizne si pracujem 😛 😉 Marec zalozenie murov, dnes dokonceny komin, .....terz dva dni volno, kuknem slniecka na Pohode a buduci tyzden nahadzujem okna a ide voda, elektrina, kurenie na rad
Odpovedať
@wolodymyr toto musim este raz, lebo to bolo cez mobil .....los dementos 😄 staci teda wakaflex, nemusim davat oplechovanie? ? Dosli mi ku skridli 5 kotucov 🤔 tak neviem co s tym.....len ci to nieco vydrzi.......mam dojem, ze to asi bude tak na 3-5 rokov? Plech vydrzi teda aj 20 ...udajne?
Odpovedať
Profilova fotka
@tomik25 neviem kolko vakaflex vydrzi ale ak na ukoncenie hore nedas tu listu tak sa casom odskeri a bude tiect tak ako som poslednu burku zistil ze mne trosku zateka takze ak mas niekoho tak plech. Ja mam smolu ze mam komin v strede strechy v spici a nikoho na oplechovanie tak dam listu.
Odpovedať
@wolodymyr veď to ja tiež tak. Síce nie v strede ale takmer. Štitova škridla sa dotýka komína. Tu listu mám, áno tá je oitrebna6 a ešte ju treba okolí aj zasilikonovat, ale to aj plech
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?