Cena komin

Profilova fotka
dobry den chcem sa spytat ci cena prace za komin 650 eur za 6m
Odpovedať
Profilova fotka
Ci je cena ok
Odpovedať
Profilova fotka
Aky komin??? Ak murovany do akeho stadia??
Odpovedať
Profilova fotka
Komil leier a vytiahnut ho hore
Odpovedať
@viktor_hvizd to je hrozná cena :-D my mame schiedel tiež 6m a vytiahnutie hore bolo za 4 hodiny a zobrali 210€ a tak aj idu ceny...maximálne 50€ za meter, ved to je len skladačka
Odpovedať
Profilova fotka
Este som neplatil nic len zistujem
Odpovedať
Profilova fotka
@adiso nič v zlom, ale keď je to len skladačka, tak prečo si si ho nepostavil sám a neušetril tých 210€? :D to som prekvapený, že to len tak roboši ,,zbúchajú" za 4 hodiny, my sme stavali po častiach (niekoľko dní), max 5 tvárnic na seba za deň, nech lepidlo a hlavne zálievka zatvrdne
Odpovedať
@iamriso a preco by to mal robit sam ak si nato napr. nema cas ? ono je to je len skladacka ... tak isto tiez ak ste to robili inak po castiach to neznamena, ze sa to nemoze postavit naraz ak to robia bezne, bez problemov to maju velmi rychlo hotove ...
Odpovedať
@viktor_hvizd to ozaj chces dat tolko prachov za tak jednoduchu pracu? Sam to zvladnes na 3x postavit, to mas 3dni po 1-2 hodinach. Ale ked zarabas denne 500-1000€, tak kludne si to daj postavit. Nic v zlom.
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan :D ja som reagoval len na to, že niekto hovorí / píše , že je to ľahké / len skladačka, ale aj tak to nerobil, nechal si to urobiť za peniaze.. proste mi to pripomenulo, ako som pred pár týždňami staval plot z DT-čiek a prišlo za mnou niekoľko susedov s tým, že to je ľahké (že aj oni sa nechali inšpirovať a postavia si rovnaký ploz) a od jedného som dostal otázku, že prečo tam dávam klínky (na vyrovnanie), veď to je len skladanie DT-čiek na seba... dopadlo to tak, že jeden si pekne ponadával a druhý si to radšej nechal postaviť murárom... ale veď to je len ľahká skladačka :D ja som nikde nepísal, že sa to musí robiť po častiach resp., že sa to nemôže naraz ;) ono každý má svoj postup, ja som si vybral taký, ktorý bol pre mňa najideálnejší, takže som ho staval po častiach a tým som mal istotu, že mi to ,,neuhlo"pod svojou váhou (keď lepidlo ešte nie je zatvrdnuté)...a že zálievka a aj roxory sú na pevno resp. keď sa režú roxory po častiach a vkladajú sa do rohov - do zálievky, tak je tam možnosť (keď zálievka nie je ešte tuhá), že roxor sa posunie hlbšie, resp. budú dva roxory vedľa seba a tým môže vzniknúť miesto, kde nebude roxor... ono nepredpokladám, že tam niekto dáva v kuse 5 m roxor :D
Odpovedať
@iamriso nj, ale kazdy zrucnejsi to zvladne kazdopadne aj keby to trvalo cely den, tak 600 je celkom palka i tak ...
Odpovedať
Nám komín s robotou nacenili na 1300€, potom nám známi povedal že ak sme schopní a ochotní si to spraviť sami, odporučil firmu ktorá nakomplet doviezla materiál vrátane návodu (text aj grafika) a vyšlo nás do 600€ svojpomocne za 3 dni hotové postupne
Odpovedať
@iamriso nerobil som si to sám preto lebo som mal seknuté z toho ako som ručne betónoval veniec a mala prísť strecha takže som to potreboval čím skôr :-) a 6m sa dá bez problémov za 1 deň urobiť, no to je maximum viac metrov treba na viackrát
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
@luckapav aku značku skladacky ste kúpili?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?