Skúsenosti s firmou Kanalizačný servis Nitra

Profilova fotka
Máte niekto skúsenosti s firmou Kanalizačný servis: https://www.facebook.com/kanalizacnys... ?
Odpovedať
@mi_kor ano, vyberaju zumpu
Odpovedať
Profilova fotka
Obvious Bingo! Ale máš aj osobnú skúsenosť? Cena? Serióznosť? ...
Odpovedať
@mi_kor inac by som nepisal, vyberali mi zumpu 2x zatial, su seriozny, hladaju stalych zakaznikov, cena od vzdialenosti, ja som platil 50eur
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
moja veľmi zlá skúsenosť z 16,04,2021, zhrnul by som to asi takto: 1. Fakturovali TV monitoring, ale záznam som nedostal. V ležatom potrubí kamera išla len rovno a vo zvislom tiež. Nedokázala z čistiaceho otvoru zvislého potrubia dostať sa do revíznej šachty ležatého potrubia cca 7 m. 2. Napriek tomu, že pracovník bol oboznámený s trasou potrubia, použil asi vlastný rozum??? a podmyl nám základy obytného domu s našou vodou a elktromechanické čistenie samozrejme s napojením na náš zdroj elektrickej energie spočívalo v tom, že asi prerazil jestvujúce potrubie a poškodil nám základy obytného domu. Ako je možné, že pracovník sa neriadi pokynmi správcu, ktorý s tým robí a má skúsenosti. 3. Trasovanie potrubia neviem z akých dôvodov robil nakoniec čo sa malo robiť ako prvé a pritom zistil, že nemá baterky. Po ich zabezpečení správcom konštatoval, že potrubie ide tak ako hovoril správca. Čo k tomu dodať, stálo ma to 360,00 € a čas od 19:00 do 00:08. Keby sa riadil mojimi pokynmi, trvalo by to asi len hodinu. Najviac sa mi páči ako sa firma sama pred sebou chváli. Referencie nemá žiadne na webovej stránke má palec hore!
Odpovedať
Profilova fotka
@setag Vazeny pane tento vas prispevok je ciste klamstvo ..Vo firme kanalizacny servis neexistuje ziaden zaznam o praci 16.4 od 19.00 do 00.08 za 360€ Bud ste si pomylil nazov firmy alebo ste od konkurencie a chcete nas pospinit.
Odpovedať
Služby Kanalizačny servis budem hrdo odporúčať ďalej. Oceňujem rýchly zásah. Vždy v pohotovosti, v dohodnutu dobu, vždy presný. Kvalitná práca. Dôraz na čistotu okolo seba. Trpezlive vysvetlenie problému a riešenia toho problému. Túto firmu môžem len odporučiť. Profesionálny prístup.
Odpovedať
@majkahaverova že si sa len kvôli tomuto zaregistrovala...
Odpovedať
@zita19 Určite nie!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Velka spokojnost. Firma ma moderne vybavenie, rychla, kvalitna robota. Zohrana partia, sef firmy je v odbore vyse 25rokov, ma skusenosti s riesenim problemov. Cistili mi upchaty odpad v kuchyni aj vodny kamen vo WC. Odporucam.
Odpovedať
Profilova fotka
dalsi troll, ktory sa zaregistruje a 25 minut po registracii (asi si potreboval odpocinut) svojim prvym prispevkom odporuca zumpara. Chcel by som mat takychto vernych a obetavych zakaznikov 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?