Poplatok 2500€ za pripojenie na kanalizáciu

Zobraz úvodný príspevok
Moze si obec ktora je majitelkou s.r.o ktora spravuje Kanalizaciu obce zavies poplatky zapripojenie a vyjadrenie dokopy 2500Eur? Nie je to ''nelegalne''? alebo len ''nekrestanske''? Poplatok za posudenie projektovej dokumentacie 150Eur Poplatok za kontrolu splnenie technickych podmienok 450 Eur Vydanie suhlasu ku kolaudacnemu rozhodnutiu 450Eur Prispevok na prevadzku kanalizacie za RD 1000Eur Poplatok za zmenu stavby pred ukoncenim z (zumpy na kanalizaciu) 450Eur Neviete nahodou ci to riesi regulacny urad? ak ano idem tam zajtra volat
Odpovedať
a neviete nahodou co s tými ktorí poplatok uhradili?, lebo potrebovali kolaudovať a nemali inú možnosť?? vedia nejakým spôsobom získať peniaze späť??
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@melvolko veru že kradnu a vo velkom hanba tomuto štátu
Odpovedať
prosím vas nikto ešte neriešil vrátenie penazi? nikto tu nie je kto by uhradil poplatky, a chcel by peniaze spat, kedze boli nezakonne?? dakujem
Odpovedať
@george19 skuste kontaktovat URSo ze ci mate narok. Ale ja by som tam isla a ziadala to od nich lebo podla mate narok kedze to bolo nelegálne
Odpovedať
pozerali ste si teraz niekedy stranku kanalizacie mm? uz maju iny cennik a je uz tam iba poplatok k projektovej dokumentacii 150ecok. ine poplatky uz nemaju uvedene. myslite, ze to zrusili a uz sa plati iba tych 150 ecok? :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ako je to teda s poplatkami? Plati napr za vyjadrenie sa k projenku. Je to len 150€? Akurát sa mi riesi stavebne povolenie a chyba mi vyjadrenie od kanalizacii a vraj budu pytat tisice. Ale realne podla cennika nevidim za co. Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň,ako ste vyriešili problém s firmou Kanalizácie M&M sro v Moste pri BA ? Tiež rozmýšľame ,aké by bolo namiesto žumpy využiť pripojenie k existujúcej kanalizácií ,podrobnosti zatiaľ nepoznám,ale šíria sa reči,že sa v tejto obci aktuálne nedá pripojiť.. Viete o tom niečo ? Vopred ďakujem za info..
Odpovedať
Dobrý deň. V blízkej dobe budeme riešiť aj my kolaudáciu v Studenom. Preto sa chcem opýtať, či je nás viac takých, čo sa budeme trápiť s tou nešťastnou kanalizáciiou MM. V tom prípade by sme mohli spojiť sily a obuť sa do toho, teda ak vám nieje jedno ci im zaplatíte nemalé peniaze.
Odpovedať
Dobrý deň. V blízkej dobe budeme riešiť aj my kolaudáciu v Studenom. Preto sa chcem opýtať, či je nás viac takých, čo sa budeme trápiť s tou nešťastnou kanalizáciiou MM. V tom prípade by sme mohli spojiť sily a obuť sa do toho, teda ak vám nieje jedno ci im zaplatíte nemalé peniaze.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?