Plastová nádrž na dažďovú vodu. Ako vyriešiť prístup?

27. mar 202032
  • @matko291  ja mám tú istú čo je uvedena ako prvá , vo firme bola ako odpad zdarma, no pre veľký záujem bola na poradovník, ja ju mám na pôvodnej palete už asi 10r. mierne podloženú, vypúšťať sa dá zo spodného ventila a vrchom vypúšťam vodu hadicou do daľších plastových sudov po 200l, tiež zdarma je to tak schované , že nekričí na záhrade

• @matrix44  otazkou je z akej plochy chces zachytavat vodu. 1000 l na polievanie to tak kvietky v skalke obrazne povedane...

• @duzu  len ja ju chcem uložiť do zeme, 3ks pod seba a využiť ako žumpu. V prvej bude husté a prepadom do 2ks pod ňou. Mám 3ks na dvore a na žumpu momentálne nie sú peniažky chcem iné veci čo chcem dokončiť a mám latrínu. Preto hľadám dostatok info na zhotovenie prototipu čističky 😉😆. Nemám potuchy ako ich medzi sebou poprepájam aby to bolo vodotesné.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov