Menu Forum

Stavebné púzdro Jap 720 pre posuvné dvere do steny

25. júl 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
Registrovala sa 6. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Ma niekto stavebne puzdro JAP 720 na posuvne dvere do steny? Ide o puzdro v stene, do ktoreho sa zasuvaju dvoje dvere - jedny zpravej strany a jedny zlavej. Riesim otazku zarubni. Odkial ste si objednavali zarubne? Pomohla by mi aj detajlnejsia fotografia...Dakujem
9. mar 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bubca
2
Registrovala sa 29. mája 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bubca
2
Registrovala sa 29. mája 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj, my máme JAP stavebné puzdro na posuvné dvere do steny, neviem, či má označenie 720 (už sú to štyri roky, čo sme rekonštruovali) ale v každom prípade, dvere sú dvojkrídlové, jedny zľava, druhé zprava. Dvere aj zárubne máme dyhované, značka Sapelli. Spokojnosť s dverami, aj s puzdrom je stále veľká.
9. mar 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
 ahoj, a tie zarubne ste objednavali priamo v Sapelli, alebo nejako na mieru ste si to dali u nich urobit? Mohla by si mi poskytnut fotku ako vyzeraju zarubne v tom mieste, kde sa dvere zasuvaju do puzdra?Dakujem moc!
11. mar 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
 @bubca ahoj, a tie zarubne ste objednavali priamo v Sapelli, alebo nejako na mieru ste si to dali u nich urobit? Mohla by si mi poskytnut fotku ako vyzeraju zarubne v tom mieste, kde sa dvere zasuvaju do puzdra?Dakujem moc!
11. mar 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarka62 (31 r.)
58
Registrovala sa 29. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 146 príspevkov. Má 95 priateľov. Senica, okres Senica.
  • Staviam dom
    okres Senica
fotoportrét
fotoportrét
jarka62 (31 r.)
58
Registrovala sa 29. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 146 príspevkov. Má 95 priateľov. Senica, okres Senica.
  • Staviam dom
    okres Senica
 @zuyinka Najlepešie objednať priamo s Sapeli, nieje tam ani príplatok cena ako za normálnu zárubňu emoticon hanka_april má takú zárubňu v albume..
14. mar 2012 o 11:20  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
7
 @jarka62 ahoj, dakujememoticon
14. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubca
2
fotoportrét
fotoportrét
bubca
2
 zuyinka: prepáč, až teraz som si všimla, že si mala ešte ďalšie otázky. Vidím, že foto Ti už doporučili pozrieť inde a čo sa týka odpovede na to, či sme ich robili na v Sapeli na mieru, dodávali nám všetky interiérové dvere a zárubne, takže vrátane tých, ktoré sa montovali na JAP pozdro. A ako som písala vyššie, spokojnosť s dverami, aj stavebným puzdrom je stále veľká.
14. mar 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riama276
5
Registrovala sa 5. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 478 príspevkov. Má 1 priateľa. Ruská Nová Ves, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
riama276
5
Registrovala sa 5. marca 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 478 príspevkov. Má 1 priateľa. Ruská Nová Ves, okres Prešov.
  • Staviam dom
    Slovensko
 JAP stavebne puzdra podla nakresu na stranke firmy je na umietnenie skladacich dveri? Sapelli podla fotografie su z dreva a registrujem tu vseobecnu spokojnost. Planujem si dat dvere a zarubne urobit u stolara. Mala by som radsej siahnut za produktmi Sapelli? Dakujem za rady. emoticon
14. mar 2012 o 15:27  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinas
41
Registrovala sa 31. januára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 346 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Trnava, Hlohovec, okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
katarinas
41
Registrovala sa 31. januára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 346 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Trnava, Hlohovec, okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Hlohovec
 My mame puzdro od Eclisse, ale len jedno kridlo, zarubnu aj dvere nam robili tiez v Sapelli na mieru, dyhovane, namorili nam ich presne podla farby ostatnych dveri (tie mame z fy Ben), mame ich uz 5rokov, sme maximalne spokojni, rovnake budeme davat aj do domu emoticon
14. mar 2012 o 16:39  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubo343
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
lubo343
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok.
 Ahoj, ja som kupoval stavebne puzdro JAP od firmy www.eshop.lugerex.sk a k tomu mi dodali dvere zn. Sapeli. Maju tam dobre ceny a v pripade potreby ti vedia aj poradit.
25. júl 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to