Skúsenosti s dverami Porta Doors

Zobraz úvodný príspevok
Aké máte skúsenosti s interiérovými dverami od Porta Doors?
Odpovedať
@dievcatko2011 mám ich viac ako 10 roko kupuval som komplet aj so zarubnou .objednal som ich v poľsku .poliak doviezol pomohol vyložiť za dopravu som neplatil .a cena neporovnateľná so slovenskými. Odporucam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zatial mam skusenost len s lacnymi zakladnymi porta doos a mozem povedat ze su kvalitne rozmerovo spracovane, ale kvalita povrchu .. toho papiera je uplne smejdova,.. v merkury markete v akcii za 20 euro kupite lepsie vs ±100 euro porta... ak niekto pocita s tym ze chce aby mu dvere a oblozky vydrzali viac ako 5 rokov a nemusel znova montovat nove tak neobjednavat v tej papierovej nekvalite. .. nechtom odtrhnut skrabnut dvere a papier nevydrzi je podla mna velmi velmi velmi malo .. nemali by to dovolit predavat.
Odpovedať
Profilova fotka
@mato1234 ktory povrch je taky nekvalitny? Folia?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobry den, nechcem zakladat novu temu. Tak sa spytam tu. Vedel by mi niekto z osobnej skusenosti poradit ako narocne na udrzbu su dvere porta doors v povrchu laminat cpl hq 0.2mm v antracitovej farbe? Je pravda ze je na nich vidno kazdu smuhu a odtlacok? A ako su na tom s kvalitou? Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@fernando zdravím môžem poprosiť do správy odkiaľ ste objednávali?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?