Posuvné dvere na mieru

Zdravim , neviete prosím o nejakom stolarovi zo západného Slovenska ktorý by vedel vyrobiť dvoje posuvné dvere na mieru ? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Specifikuj posuvne dvere. Satnikove .. MojaSkrina.sk su z Ba Interierove .. DvereAklucky.sk su v Samorine
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus pozriet aj Sapeli, ak este nemas nahodou vybrate. my sme u nich par rokov dozadu davali robit vchodove dvere a teraz by som chcela vymenit klasicke za posuvne, lebo prerabame kupelku, tak tam to takto vymysliet chceme.
Odpovedať
@janulienicka3 som donedavna ani nevedela, ze aj vchodove dvere robia. My sme od nich kupovali len take klasicke do interieru. Tie posuvne to chces take, co bude ta lista na stene, ci ich idete dat do steny priamo? To sa mi inak velmi paci, len zial uz nas neboli na to podmienky, aby sa mohli dat, tak sme dali vsetky take tie normalne otvaracie alebo tusim aj otocne sa to vola? No neviem teraz, ci to nepletiem s niecim.
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, vsak oni maju toho podla mna akoze hodne v ponuke. aj tieto vchodove bezpecnostne. no prerabat sice ideme, ale nie az v takej miere, ze by sa nam dali dat tie posuvne do steny. ale to je akoze v pohode, mne sa pacia aj tie na tu listu. mame biele steny, tak tu listu by sme tiez dali bielu, aby to tak na tej stene ako keby zaniklo, alebo ako to nazvem. ze nech to nebije do oci hned na prvy pohlad. aj ked viem, ze niekto si to dava robit prave tak, aby to uputalo. neviem, ze ci otocne nie su potom tie, co sa daju do oboch stran otvarat.
Odpovedať
@janulienicka3 a dvere by ste potom ake chceli? Tiez biele, ked hovoris, ze mate biele steny a aj tu listu tak chcete dat spravit? Alebo nejake vyraznejsie, ze nech tak skor vyniknu? Som si to normalne musela vyhladat, co sme sa bavili o tych otocnych. Tak ano, to su tie, co do oboch stran idu otvarat, ale vyskocil mi pri nich aj nazov pivotove. Neviem teraz, ze ci to je len rovnake pomenovanie alebo ide zase o nieco ine 😄
Odpovedať
@dasena82 Presná definícia typov dverí asi nie je, ale výrobcovia dverí používajú tieto označenia dverí: - otočné -to sú tie klasické a najbežnejšie, ktoré majú 2-4 pánty na jednej pozdĺžnej strane a sa zvyčajne otvárajú do jednej strany. Niektorí týmto názvom označujú aj dvere otvárajúce sa do oboch strán - v podstate majú pravdu, lebo aj tieto dvere sú otočné, akurát do oboch strán. - kyvné - sú obdoba otočných, ale majú špeciálne pánty umožňujúce otváranie do oboch strán. Ty si našla aj názov pivotové. - posuvné - môžu byť na stenu (priznané) alebo do puzdra v stene - turniketové - to sú tie otáčavé s 3 alebo viac krídlami - zvyčajne vo verejných budovách a potom je kopec iných špeciálnych - harmonikové (alebo zhrnovacie), a rôzne dizajnové konštrukcie. https://www.youtube.com/watch?v=umfvm...
Odpovedať
@chrobak7 tak potom kto sa to v tom ma vyznat 😄 Najlepsie, ked sa to potom studuje a rovno aj obrazky su k tomu, lebo je to take osemetne, to si nemusime hovorit, ze nie. Ale tak v podstate som utrafila ako tak. Ale v tych posuvnych, to som mala jasno napriklad, tam asi nie je co popliest.
Odpovedať
Profilova fotka
@dasena82 skor by som tie biele, pozerala som aj ponuku a pozdavaju sa mi tak najviac tie biele leskle. len to zase neviem, ze ako by to bolo skrz umyvanie a cistenie. ze ci to pojde jednoducho, lebo uz vidim, ze by tam boli capky kazdu chvilu.
Odpovedať
@janulienicka3 vies co, nemyslim si, ze by to malo byt z nejakeho dovodu horsie ako pri inych dverach. Aspon teda co sa tej farby tyka. Je mozne, ze bude vidno na nich nejak capky alebo tak, ale to vyriesis velmi jednoducho, staci len vlhkou handrou pretriet a mas. Nemusis na to pouzivat nejake specialne pripravky a prostriedky, ak si toto myslela.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?