Máte interiérové dvere z Poľska?

Máte niekto interiérové dvere s Poľska? Určite laminátové alebo niečo k tomu podobne kvalitou,len aj zo zárubňami neviem či je to reálne kupovať v poľsku keďže si to asi neprídu zameriet či stačí keď poviem že dvere 90 -ky a zarubna 40 CM hrúbka
Odpovedať
@pirhina a nezabudni aj vysku futra, lebo polske dvere su standardne o 8 cm vyssie ako slovenske
Odpovedať
Tak tak veru, švagrina objednala, nikto ju neupozornil na vysku a pruser to bol riadny. Montazny otvor mal byt 210cm. Uz mala vsetko hotovo len dvere chybali. Dvere sa skratit nedali,mali vlepene sklo, tak rezat preklady. 13 kusov. Boli lacne a aj tak po 10 tich rokoch vyzeraju. Klucky uz nemaju v com drzat a riadne su obsuchane.
Odpovedať
@pirhina základ nebrať najlacnejšiu fóliu lebo niektorých sa stačí dotknúť a už je poškodená. Musíš povedať že chceš českú normu bežne tak robia porta doors, centurion,voster ,pol-skone,invado ale tie značky bežne kúpiš u nás ale neviem či sú PL lacnejšie ako u nás ale merkury alebo obi majú tiež dobré ceny. Pre mňa je základ výplň DTD a CPL povrch.
Odpovedať
Drvivá vačšina je Poľský výrobca. Najlepšie objednať na SK, dodávateľov je neúrekom. Súhlasím s CPL prípadne tvrdšia fólia. Porta, Centurion, Vasco, 10 ročná skúsenosť. Ale porovnateľne lepšie ako Merkury. Žiaľ u Merkury je spracovanie, detaily a kavila horšia.
Odpovedať
@tomyzv áno na sk .a za raz takú cenu ako v poľsku .mám dvere asi najlacnejšie mám ich cca 10 rokou nič sa im nerobí prizerajuc na cenu za akú som ich kúpil. tie isté dvere som pozeral u nás žiaľ drahšiea ešte niečo poliak mi ich doviezol zadarmo a ešte aj vyložil z auta rovno do domu zadarmo .poliak to mal asi 20km .na Slovensku som si objednal stav. Materiál 4km cena 10-15€ bez vykladky
Odpovedať
Mam ramove dvere+zarubna 12x, priamo z polskeho eshopu, bezproblemov dohoda s nimi, SK norma kddykolvek, do celeho domu s dopravou, prislo to cele naraz na dvoch paletach. Montaz ja osobne, 2 zarubne za jeden vecer po praci.
Odpovedať
@dent môžeš poslať foto a kvalita ok? Zárubne sedeli?
Odpovedať
@dent a ešte stránka odkiaľ?
Odpovedať
Kvalita je presne taka ako aj u nas na slovensku, som spokojny,je to znacna voster,tu znacku bezne kupis aj na sk.
Odpovedať
@pirhina stranku teraz presne neviem kedze su 2r stare.. pozriem maily potom
Odpovedať
Profilova fotka
@dent môžem poprosiť ten web ďakujem
Odpovedať
aby ma nezmazali za reklamu ..je to- fachura bodka net. v podmnienkach nemaju standartne dorucenie za hranice polska, treba sa dohodnut individualne, jednoducho som im napisal mail ci su ochotny mi to zaslat na slovensko, a kedze sa jednalo o dost velku objednavku- 24ks tak s tym problem nebol(12dveri 12 zar.). oni vam urcite poslu aj dvoje dvere, si myslim, len zas ta doprava je viacmenej stale rovnaka, kedze to chodi na dlhej palete, takze treba si to dobre prepocitat. Pre 3-4 dvere+zarubna by som volil rovno nakup na slovensku, ked je mnozstvo podobne mojmu tak aj keby som mal zas kupit tak kupim v polsku.a za usetrene mozte ist s rodinou na letnu dovolenku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matko291 odpoved vyssie. pre uplnost dodavam ze doprava firmou Raben ma stala 140e.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@fernando nie každý ma možnosť objednávať s polska. Určite ste kúpili dobre, len som zvedavý keď budete chcieť niečo reklamovať či Vám vôbec zdvihnú telefón, nie to ešte zreklamujú, kiež by som sa mýlil.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@dent mozem poprosit nejaky kontakt? Vdaka
Odpovedať
@miso28 vyssie som uviedol aj www stranku.komunikoval som potom s nimi uz len mailom.
Odpovedať
@dent nie je problém s nimi komunikovať? Dá sa bez problémov dohodnúť?
Odpovedať
@marek746 ziaden problem.pisal som v slovencine.v pohode.o 2-3 tyzdne uz vykladali velku dvojmetrovu paletu na dvore.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?