Má niekto podobné rohové posuvné dvere?

Má niekto podobné rohové posuvné dvere ? Akú máte šírku ? V ktorej firme by sa dalo na to popýtať (okolie Bratislava, Pezinok)
Odpovedať
@marek0 každý stolár čo robí dvere vám to vyrobí
Odpovedať
Zaujíma ma aj ako riešiť stavebný otvor, kedže to máme v nosnej stene. Zatiaľ sme vo fáze projektu.
Odpovedať
@marek0 to ti musi prepocitat ten co robi statiku a ten co robi projekt to stavebne navrhne. Ale pocitaj s tym, ze sa to riadne predrazi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@marek0 ako ste prosím zrealizovali tie rohové dvere? Paci sa mi toto riešenie do bytu kde chcem oddeliť kuchyňu od obývačky v prípade potreby. Ďakujem.
Odpovedať
@katkakatarinka Zatiaľ máme osadené iba púzdra. Po dlhom zháňaní dodávateľa nám tam namontovali dve teleskopické púzdra Ecclisse. Uvidíme ako sa s tým ešte popasuje stolár.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@marek0 Dobrý deň. To sú dve bežné púzdra, kde je vodiaca lišta upravená šikmým rezom? Viete mi do správy napísať s kým konkrétne ste to riešili a prípadne ako to vypadá po dokončení s dverami?
Odpovedať
@martinko85 Áno sú to dve zrezané púzdra, bez prednej stojky osadené kolmo na seba. Stále to nemáme dokončené. Jediná zmena je, že nám popraskali omietky okolo tých púzdier. Robila to firma z Petržalky, mám z ich práce zmiešané pocity.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?