Koľko vás stáli interiérové dvere z masívu?

Zobraz úvodný príspevok
Koľko vás vyšli dvere z masívu do interiéru ?
Odpovedať
dakujem za info, v pripade zaujmu sa ozvem..
Odpovedať
@pie ahoj, prosím pošleš mi kontakt na stolára..tie dvere sú krásne...ďakujem Martina
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My mame za 295eur!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@stolarstvojf ahoj ja by som mala tiez zaujem o cenovu ponuku. ale musim povedat, ze pri pohlade na fotky z vasej galerie mam pocit ze konecne si niekto robi poctivo svoju robotu :) mozem napisat email? som z vychodu nebudete to mat daleko ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@memek dakujeme,mozte...posielam niejake foto za posledne mesiace z MASIVU ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@lenisek13 zaujimaju ma tie iste borovicove dvere...a chcela by som vediet ake su...ci ste s nimi spokojná, ci maju aj nejaku zvukovu izolaciu .....a ci sa vam nerozpadli. Dakujm
Odpovedať
@sgt odkial su tie dvere prosim Vas??
Odpovedať
@sgt odkial su tie dvere prosim Vas?
Odpovedať
@intero stale mate v ponuke dvere??
Odpovedať
Co sa týka dverí v cene 250 eur aj so obložkovou zárubnou je jedna vec. Druhá vec je technologický postup práce pri ich zhotovovani, znamená, ze dvere za 250 eur so zárubnou nie su čapovane tradičným spôsobol, ale sú frézovane s mini čapíkom ako lacné dvere z Poľska. A co sa týka laku tiež je to o kvalite. Takže poctivé dvere za takú cenu nedostanete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@intero dobry den, este mate v ponuke tie drevene dyhovane dvere, co Ste sem davali obrazky?
Odpovedať
@lenisek13 Ahoj, ako ste spokojni s tymi borovicovymi dverami takto po nejakom case? Hlavne ma zaujima, ci sa nejak neskrivili, ci sa daju dobre zatvarat. Dakujem.
Odpovedať
@stolarstvojf dobry den, velmi pekne dvere - najviac sa mi pacia tie na prvom obrazku ( obrazky z 19. okt 2016). Z akeho dreva su robene? Dakujem. Robite aj na zapadnom Slovensku?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Zdravím... Budeme dávať vyrobit jednému stolarovi dvere z "mäkkého dreva" Zaujímalo by ma či sa bude dať docieliť taketo farebné prevedenie na celodrevenych dverách.Dvere z MM majú lepenu dyhu alebo fóliu či čo to je Proste či na celodrevených dverách môžeme mať sivý/šedý odtieň?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
dobre komentare na vnutorne dvere zoblozkovou zarubnou aj ja mam problem zohnat majstra na kazetove dvere interierove na novostavbu .poradte neakeho majstra son z Nitry
Odpovedať
Profilova fotka
@vznasadlo mozem ti odporucit drevovyrobu Botansky, su z Nededu, mne prave osadili vonkajsie vchodove dvere a uvazujeme aj o interierovych kazetovych, boli sme velmi spokojni
Odpovedať
@ariann30 mozem sa opytat kolko stali? A z akeho dreva su? Tiez zhaname nieco podobne. Su krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mariafintova vysli nas 2.550 eur so vsetkym aj s dovozom a montazou aj s kluckou (Hoppe Munchen). Drevo je smrek.
Odpovedať
@hasacisko Môžem vedieť kontakt?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@peter68 Dobry den, mohli by ste mi prosim dat kontakt? 🙏🏻
Odpovedať
Profilova fotka
@intero dobry den, co je v ponuke to vsetko robite z masivu?
Odpovedať
@convalyarija uzivatel intero je neaktivny od roku 2014. Treba trosku aj pozriet ake stare su prispevky. Pripadne kliknut na nick.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my máme od pána polomského zo sabinova, hoic staviame pri bratislave. cena 350 masív, borovica, atypicka vyska aj šírka...so zarubnou montazou dovozom ..dverí mame 5. robil nam aj schodisko so zabradlím a podestou (aby sa nam zvačšila horna chodba )a cena spolu 4160eur. inak je to presne tak ako som chcela. jednoduchý, prírodný štýl...čo sa možno...teda určite nie každému páči. a hlinené omietky a ....:) fotky su robene za pochodu pri práci, takže detaily ako lišty a pod. nie su hotové
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Masív, mäkké drevo s korunkami cca 350€
Odpovedať
Profilova fotka
Od 495€ masív smrek v modernom prevedení.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Pekné dvere, dôležité je mať aj dobré referencie, evidentne niektorým na tom nezáleží a ide im len o jednorázový zárobok.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@stolarstvojf Dobrý deň prajem. Presne som sa tu chcela opýtať na smrekový masív v modernom prevedení. Takže som rada že sa tu táto téma otvorila. Zaujali ma tie vaše, prerábame byt a potrebovali by sme dvere v antracitovej farbe, a z masívu. Tá vaša cena 495€ je aj s obložkou? Prípadne viete mi dať taktiež informáciu koľko stojí montáž a doprava? Ďakujem Vám!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Mám na predaj 60,70,80,90 rôzne plne, presklené plus oblozky. Masív.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?