Kde vám dali najvýhodnejšiu ponuku na dvere Sapeli?

Nedavate si nahodou teraz niekto robit tieto dvere? Ak ano, kde vam dali najvyhodnejsiu ponuku?
Odpovedať
máme dvere Sapeli, ale už 2 roky. Robili nám ich v ZV. Nedalo sa objednať z inokade, lebo by ich neprišli namontovať(bolo by to ďaleko) a potom by sa nevzťahovala záruka.
Odpovedať
@btus Indor?
Odpovedať
myslím, že áno
Odpovedať
@btus a pekne ti ich osadil ten pan?
Odpovedať
to bili takí dvaja, nie ten, čo meral. Osadili v pohode, len nedali silikón, lebo to by bol ďalšie platenie navyše. Už aj tak dosť zobrali za osadenie 😞
Odpovedať
My sme si dali dvere Sapeli Talia - biele. Robili nám to z nejakej firmy z Trnavy, už sa nepamätám. Čo sa týka montáže tak ok, až teda na ten silikón, to takú možnosť ani neponúkali, ani som si to doteraz neuvedomil, že by sa to mohlo zasilikonovať 😄 Ale čo sa týka kvality dverí tak som bol sklamaný zo spracovania. Keďže sú biele tak je každý nedostatok spracovania na nich vidieť. Najviac ma dostalo že každé dvere boli dofŕkané akoby od lepu z výroby. Keď som to reklamoval tak prišiel chlapík doniesol taký liehový prípravok, očistil kúsok jedných dverí strčil mi flašku do ruky že to treba očistiť.. A hrany sú také že na tom bielom je vidieť spoje. Keby dám nejaké poľské dvere o 2/3 lacnejšie myslím že by to bol rovnaký výsledok..
Odpovedať
@kajo873 a ktory material si vybral? ja chcem CPL bielu perlu....hrany viem, ze vidno, nevidno iba na striekanych,ktore su ovela drahsie, aj ked krajsie, ale zase menej odolne
Odpovedať
Profilova fotka
@btus a kolko zobrali za osadenie?
Odpovedať
@haragig To si už nepamätám. Musela by som doma hľadať faktúru.
Odpovedať
@kajo873 2 x som dávala tieto dveře... Kvalita otras!!!
Odpovedať
@certi materiál CPL biela matná tuším či aká to je, nepamätám si už presne. @astor73 Hej kvalita otras, a bol som veľmi sklamaný z nich, keďže som za jedny dvere vysolil riadnu sumu.. A mám ich doma 8. Také sklamanie ani neviem opísať keď som to porovnával cena a kvalita... Keby boli o polovicu lacnejšie tak by ma to toľko netrápilo.
Odpovedať
@haragig cca 65 chcu za jedny dvere + doprava
Odpovedať
Článok sa načítava...
@astor73 tak preco si ich davala aj druhykrat? vsetky su zle?
Odpovedať
tak teraz ste ma naplasili...doteraz vacsina sapeli dvere chvalila.....tak ist do Atvyn?
Odpovedať
@certi ...tak 1 x to bolo v roku 2014 - 5 ks s hliníkovými hranami. Montoval to jeden chalan a sám - fakt perfektná montáž! Kvalita dverí určite nezodpovedá cene. 2 x to bolo v 2016 - 2 ks tiež s AL hranami, montovali ich 3 ľudia asi pol dňa! Montáž nad 100 euro! A tie dvere padajú! Asi zlá montáž ale aj tá kvalita závesov nie je ok! To som už počula od jedného pána, čo predáva dvere a tiež montuje... Kúpila som aj druhý x lebo je to taký minimalistický typ, čo sa mi páči...ale už by som ich nedala..
Odpovedať
@astor73 a od koho dvere chvalil?
Odpovedať
@certi ...tak to si nepamätám...
Odpovedať
Profilova fotka
Ake zlavy sa dajubu nich vydobit? Teraz bez dph nestihame
Odpovedať
@martuska2 ja idem davat nakoniec ATVYN
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@certi Ako ste spokojní s tými Atvyn? Dakujem za odpoveď.
Odpovedať
@riava123 zo 6 kusov sme hned 3 reklamovali, asi ich nedokazu urobit tak rovne, aby boli zaroven so zarubnami a treba mat aj perfektne rovne steny, za tu cenu nestoja,okrem toho ked vecer svietis v nejakej izbe, tak v inej, ked mas tmu, cez dvere vidis po celom obvode svetlo, kedze su tam fugy...na pohlad pekne, ale uz by som asi isla do obycajnych falcovych
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?