Interiérové bezfalcové dvere Sapeli - máte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,mate niekto interierove dvere od sapeli CPL hladke biele bezfalcove?chcela by som vidiet nejaku real foto z interieru :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam 😉 Pred cca dvoma rokmi sme toto isté riešili a dvere máme od Sapeli. Vyhovujú nám 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@misutka12 @brnkinka ženy ďakujem veľmi za odpovede. Síce Vám po dlhšom čase až odpisujem, ale videl som tieto Vaše správy. Napokon sme sa aj my rozhodli pre Sapeli a už ich máme objednané.
Odpovedať
@fasox jeee ahoj, už som si myslela, že nám ani neodpíšeš. objednali ste u nich? super a aké?
Odpovedať
Profilova fotka
@fasox objednávali ste teraz v novembri aj s tou zľavou?
Odpovedať
@brnkinka ahojky, mali nejaku zlavu? my sme este v roku 2019 objednavali u nich dvere a ked som si vsimla tuto temu, tak som hned isla pozriet, co sa tu pise 🙂 🙂 akoze my s nimi mame super skusenosti, dvere su perfektne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetik78 áno v novembri mali zľavu. Aj my máme od nich už dlhšie dvere ale fasox chcel radu, tak preto som mu písala a neviem, už dlhšie neodpísal, tak ani neviem, či sa rozhodol pre nich alebo pre niekoho iného. No ako si aj ty napísala, tak aj my sme s nimi velice spokojní.
Odpovedať
@brnkinka mozno neskor da vediet, niektori ludia som si vsimla, ze sem nechodia az tak casto a vlastne ani ja, iba ked ma napadne a mam cas 😄 a vy mate ake dvere od nich?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetik78 jasné, veď keď odpíše, tak sa všetko dozvieme 😉 🙂 My máme od nich jedny posuvné dvere, ostatné klasické interiérové dvere so zárubňami, laminátové bezfalcové. A vy?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Kto ti robil tie posuvné dvere? Doma nemáme až toľko miesta, tak by som chcela dvere takto poriešiť, aby nám zbytočne nebrali z priestoru, keď sú otvorené. Tam je potom aj viac možností, ako sa to posúvanie dá dať urobiť? Aspoň tak mi hovorili v práci, keď som sa o tom rozprávala medzi kolegami.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenulikkk4 myslela si asi mňa, že? 🙂 Je to super riešenie, keď nie je veľa priestoru. Dajú sa spraviť aj tak, že sa zasúvajú ako keby do steny. Ale také sa dávajú skôr vtedy, keď sa ešte stavia, aby sa mohli zapracovať. Neviem, či už máte hotovo alebo staviate, to si nenapísala. Potom taká klasika, ako aj my máme, že máš takú lištu na stene, na ktorej sa posúvajú dvere. Vieš si ale vybrať tak, aby ti aj ladila s interiérom, že to nebije nejak do očí.
Odpovedať
@brnkinka áno, som ťa nejak zabudla označiť. My už sme ako tak zabývaní. Sťahovali sme sa do nového a nejaké zariadenie tu už bolo, niečo dokupujeme, niečo meníme za nové. Dvere sú tu také už obúchané a nepekné, tak sme chceli, že dáme nové. Tak reku sa popýtam na to takto trošku, aby sme vedeli, do čoho vlastne ideme. Ty si si vybrala ktoré?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 my sme si dávali všetky také klasické otváracie a jedny posuvné. Tam sme mali málo miesta, tak sme to chceli nejak inak vyriešiť, aby sa ďalšie nezaberalo dverami, keď sa budú otvárať. Odporučili nám posuvné, že by tam dobre zapasovali a mali pravdu veru. Aj ste si dávali robiť nejaké cenové ponuky alebo si pozerali konkrétne nejaké firmy, čo sa tomuto venujú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@brnkinka posuvné máte také, že máš tú lištu hore nad dverami? Také sa mi páčia a aj by sa hodili, ale tipujem, že cena je tam vyššia ako pri tých obyčaných. Ešte sa mi pozdávajú tie bezfalcové, že tam vlastne nijak neprečnievajú. By som si vedela tri dni vyberať a kombinovať to kadejako. Najskôr bolo, že rýchlo ideme kupovať, preto som sa aj išla povypytovať a potom sme na to úplne nejak pozabudli. Včera zase na to padlo slovo, tak som si povedala, že idem ja niečo pozisťovať, nech to už máme na poriadku. Takže nie, cenové ponuky sme si ešte nedávali robiť, ale uvítam každú radu, na koho by bolo dobré sa obrátiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 áno áno, presne také. Mne sa hneď zapáčili, keď sme boli pozerať dvere. Vlastne som si ich pozerala už aj predtým ale to len tak na fotkách, žiadne konkrétne. Nakoniec sa mi to splnilo a mám ich aj doma. Síce len jedny, ale teším sa aj z tých. Tak áno, o niečo drahšie sú istotne. Ale to by som povedala, že každé dvere, ktoré sú o niečo iné ako tie klasické. Tieto čo máme my doma, to sú so systémom Smart Soft. To vlastne označuje tú lištu hore, ako si to ty pomenovala. Bezfalcové sú tiež fajn voľba. To je už na vás, čo sa vám hodí a aj koľko máte miesta. Za seba by som ti poradila pozrieť sa na ponuku tej firmy, čo sa spomína hore v názve 🙂
Odpovedať
@brnkinka to si sa isto vytešovala z toho. Mňa aj takéto veci vedia potešiť, keď niečo pekné pribudne do domácnosti. Presne ich sme aj pozerali a asi si necháme aj od nich spraviť dvere, to tak vyzerá zatiaľ. Ako dlho ste čakali na dvere odvtedy ako ste ich objednali? Reku či to vôbec ešte postíhame. Potom budú zase sviatky a to sa tak kadejako robí aj obchody nie sú každý deň otvorené.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 my sme ich kupovali už nejaké tri roky dozadu hádam aj, tak si to presne už nepamätám. Ale marí sa mi niečo, že okolo troch štyroch týždňov. Myslím si, že do tých sviatkov by sme to perfektne ešte stihli.
Odpovedať
@brnkinka síce odpisujem až po takomto väčšom čase, ale veru ti poviem, že sme boli tie dvere objednať ešte minulý mesiac. A dobre sme asi aj spravili, že sme to neodkladali, keďže teraz všetko pozatvárali. Okolo 15steho decembra by mali byť hotové, tak hádam sa termín dodrží a postíhame to všetko 🙂 Tiež nám hovorili, že zhruba tie 4 týždne by to malo trvať, ako si aj ty spomínala.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 no inak to je pravda, ja ani neviem ako to je teraz s obchodmi a predajňami. Som si navykla nikam zbytočne nebehať a riešim z domu, čo sa dá. A tak super, že ste to takto postíhali. Takže to o týždeň by ste mali mať dvere už aj doma. Aj vám ich prídu namontovať, či to si sami zvládnete?
Odpovedať
@brnkinka no my presne tak isto, pokiaľ sa dá, tak riešime všetko z domu. Ale tak musíš uznať, že pri kúpe dverí sa vyplatí ísť do predajne a tam si to všetko popozerať. To sa lepšie rozhoduje než len podľa obrázkov. Tak ti zreferujem teda, že dvere prišli na čas, sú namontované. To sme si dávali tiež nimi robiť. Sme si povedali, že to takto na komplet necháme na firmu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 ale áno, pri niektorých veciach je podľa mňa základ ísť sa pozrieť do predajne. Lepší prehľad potom získaš a vieš si to tak lepšie porovnať aj kvalitu aj to prevedenie než len podľa obrázkov. Keď je taká možnosť, tak by bola škoda to nevyužiť, no nie?
Odpovedať
@brnkinka akurát som to teraz spomínala, že Sapeli má ten výber ozaj taký veľký, že nám robilo na začiatku problém sa v tom nejak zorienťovať. Keď človek nie je presne limitovaný tým, čo chce a potrebuje, tak je to aj makačka si niečo vybrať 😄 Preto my sme aj boli u predajcu a ten nám s tým pomohol.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 to hej, keď je veľa toho na výber, tak sa ti páči jedno, potom aj druhé a takto chodíš a pozeráš a nevieš sa rozhodnúť, to dobre poznám 😄 Ale akože aj keď ťa limituje napríklad rozmer, priestor, tak zakaždým sa dá viacero možností vymyslieť, z čoho sa dá vyberať. On vám akože poradil, že čo by bolo dobré, či v čom presnejšie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@brnkinka tak nam tiez predajca poradil, ked sme boli kupovat dvere. My sme mali zhruba nejaku predstavu, ze ako by sme ich chceli, ale vypoculi sme si a zvazili aj jeho nazor na vec, vsak predsa len s tym ma viacero skusenosti nez my, co sme prvy raz kupovali nejake poriadne dvere.
Odpovedať
Profilova fotka
@dasena82 pokiaľ on s tým proste prichádza do kontaktu dá sa povedať, že denno denne, tak isto bude mať o tom lepší prehľad. Tým sa teba alebo vás doma nechcem dotknúť, že by ste boli neznalci, ale tak vieš, ako to myslím 🙂
Odpovedať
@brnkinka tak som to myslela, že nám pomohol vybrať nejaké z tých dverí. Lebo tak ja som nemala ani šajnu o tom, že je toľko materiálov, z ktorých sa môžu dať spraviť dvere. Som to dovtedy nerozlišovala, prosto to boli pre mňa dvere a hotovo. Až potom, keď nám hovoril a ukazoval, tak som pochopila, že som trošku žila v omyle 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 inak toto aj u mna bolo podobne, az ked som videla, ze ake su kadejake moznosti, tak potom som bola taka, ze aha, ono to nie je take jednoduche vybrat. ked sme kupovali dvere, tak sme aj aj vonkajsie alebo teda vchodove, to je asi lepsie pomenovanie a to som bola tiez prekvapena, ze protihlukove a protipoziarne a neviem este ake dalsie veci tam boli popisane k nim.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 tak to áno, však od toho sú predsa tí predajcovia. Ale je pravda, že nie všade som sa stretla s takýmto prístupom ako tuto u nich. To asi viacerí alebo teda minimálne viaceré z nás sú na tom rovnako heh.
Odpovedať
@brnkinka zase uplny neznalci nie sme, to by som nepovedala, predsa len mame trochu prehlad. Teda aspon uz teraz ano, aj o tych vyplnach a tak, ze ake su moznosti kadejake pri tych dverach. Ale v pohode, neurazam sa, viem, ako si to myslela 🙂 Ze proste oni su vacsi odbornici isto nez my a to nepopieram.
Odpovedať
@janulienicka3 presne o tomto hovorím, že keď nepotrebuješ niečo v tomto prípade tie dvere, tak ti ani nenapadne, že koľko je tých možností, ako sa to dá všelijak pokombinovať, aké sú možnosti. A potom takí ľudia ako ja napríklad ostanú ako obarení, keď zrazu predajca spustí o tých dverách. @brnkinka haha tak nie som sama, kto má asi takúto skúsenosť. Ale tak podozvedala som sa niečo nové a myslím si, že sme dobre vybrali. Aj vďaka tomu, že to vybalil takto na nás ten predajca, že sme nad tým asi obaja vtedy na mieste začali uvažovať inak.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenikkk4 lebo nie sme na to mnohi mozno ani zvyknuti, ze by sme kupovali nie niekde v markete, kde sa da toho kupit vela naraz, co je samozrejme vyhoda. no v niektorych pripadoch je lepsie najst si na tu ktoru zalezitost takto odbornika.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?