Interiérové bezfalcové dvere Sapeli - máte niekto?

29. jan 2021380
  • Aj ja sa pridávam 😉 Pred cca dvoma rokmi sme toto isté riešili a dvere máme od Sapeli. Vyhovujú nám 🙂

• @misutka12  @brnkinka  ženy ďakujem veľmi za odpovede. Síce Vám po dlhšom čase až odpisujem, ale videl som tieto Vaše správy. Napokon sme sa aj my rozhodli pre Sapeli a už ich máme objednané.

• @fasox  jeee ahoj, už som si myslela, že nám ani neodpíšeš. objednali ste u nich? super a aké?

• Sponzor fóra
  • @fasox  objednávali ste teraz v novembri aj s tou zľavou?

• @brnkinka  ahojky, mali nejaku zlavu? my sme este v roku 2019 objednavali u nich dvere a ked som si vsimla tuto temu, tak som hned isla pozriet, co sa tu pise 🙂 🙂 akoze my s nimi mame super skusenosti, dvere su perfektne 😉

• @ivetik78  áno v novembri mali zľavu. Aj my máme od nich už dlhšie dvere ale fasox chcel radu, tak preto som mu písala a neviem, už dlhšie neodpísal, tak ani neviem, či sa rozhodol pre nich alebo pre niekoho iného. No ako si aj ty napísala, tak aj my sme s nimi velice spokojní.

• @brnkinka  mozno neskor da vediet, niektori ludia som si vsimla, ze sem nechodia az tak casto a vlastne ani ja, iba ked ma napadne a mam cas 😃 a vy mate ake dvere od nich?

• @ivetik78  jasné, veď keď odpíše, tak sa všetko dozvieme 😉 🙂 My máme od nich jedny posuvné dvere, ostatné klasické interiérové dvere so zárubňami, laminátové bezfalcové. A vy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov