Dvere Voster Tiga

Mám vyhliadnuté interiérové dvere od firmy Voster - Tiga. Nemá niekto skúsenosti s týmito dverami, prípadne poraďte kto ich predáva na Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka13 aj mne sa paci maju ich v merkury, cpl stoja 219€ teraz som tam volala
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
my ich máme... vo farbe orech nevada! :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@nika_1982 Ahoj, můžu se zeptat, jak by jsi hodnotila dveře od fy Voster? Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
@slunecko123 my máme voster...presný typ už neviem...ale vo farbe biela akcacja..Ešte nebývame, ale po mesiaci stále vyzerajú, že sú OK..máme laminatove..kupovali sme ich U miestneho predajcu V akcii...dvere 99,- zárubňa 49,- myslím že super cena..bez kľučiek. .predáva ich aj merkury..
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@slunecko123 je to typ VICAR..
Odpovedať
Profilova fotka
@slunecko123 Dobrý deň, interiérové dvere od značky Voster sú kvalitné a moderné dvere. Dá sa vybrať z viacerých povrchových úprav: fólia, 3D fólia, CPL laminát. Ak chcete lepšiu kvalitu, tak si zvolte rámové dvere Voster s povrchovou úpravou CPL laminát. Viac o značke Voster si môžete prečítať aj v článku: http://www.svetinterieru.sk/dvere-a-z...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
Kúpil som si dvere Voster a musím povedať, že väčšie šmejdy som ešte nekúpil. Jedny dvere sa rozchádzajú, a všetky ostatné boli dodané ako nové už s poškodeniami a už pol roka s dodávateľom niesom schopný doriešiť reklamáciu. Ešte nakoniec ma chcel presvedčiť, že je to moja vina, že oni my namontovali tento poľský odpad. Jedny dvere sa rozchádzajú. Podotýkam, že mi dodali a namontovali úplne nové dvere v takejto kvalite ja neviem či to je 4 alebo piata drieda kvality. Pozrite si fotky. Tomuto výrobcovy dvier sa vyhnite a radšej si kúpte kvalitné dvere. Tieto určite kvalitné niesú.
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_tuzinsky toto by som si určite nedala namontovať..hrôza ,mal si to aj s montážou alebo si si ich sám osádzal?ak s montážou ,montér bol na obe oči slepý,nevidel poškodenia? ak sa s niekým naťahuješ už pol roka o reklamáciu,určite zváž aj iné postupy a hlavne všetko písomne dolož,obráť sa na inšpekciu a daj si urobiť odborný posudok,poraď sa ako postupovať držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
@helahelkahelicka ďakujem. Áno riešim to. To neostane len tak. Montoval mi ich dodávateľ. Tak ako si napísala to asi vyzerá.
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_tuzinsky držím palce,nech to dopadne k uplnej spokojnosti..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?