Dvere od Atvyn

Zobraz úvodný príspevok
Máte niekto obložky aj dvere od firmy Atvyn?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@1ivanka1 ahoj uz mate dvere? nam ich maju prist v pondelok montovat:))
Odpovedať
Profilova fotka
moji rodicia maju od nich oblozky a su neskutocne spokojni...a my sa teraz chystame objednat od nich vsetky interierove dvere aj s oblozkami...nema niekto T1, S1 a S4?
Odpovedať
Montoval som od nich dvere a bol som milo prekvapený , majú kvalitné fólie od EGGERu a aj nosič bola použitá MDFka a nie DTD a kto chce tie dvere porovnávať s poľskými tak nech to nerobí , to sa nedá porovnávať , to dve rôzne dimenzie.
Odpovedať
@nikolla2 ano uz mame :-)
Odpovedať
@dubaik1985 my mame P1, P2, R3
Odpovedať
Profilova fotka
@1ivanka1 a ako? spokojnost?:)
Odpovedať
@nikolla2 tak este nebyvame tazko posudit, ale vyzeraju ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@psychx ahoj, ako si po case spokojny s atvyn dverami? rozmyslame nad nimi, typ dveri chcem s uzkymi sklami a farbu woodline creme....je to 300 ecok za dvere, tak nech su kvalitne...
Odpovedať
My ich mame v celom dome. Byvame od 7/2014 a zatial velka spokojnost. Mame tmavy odtien. Zatial su deti male takze na nich vidno capky. Ale to asi na vsetkych dverach. Dufam ze ked vyrastu tak to bude ok. Bola na ne dlhsia cakacia lehota (cez leto dovolenky) na co sme boli upozorneni uz pri objednavke. Ale aj tak prisli skor ako mali.
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu mame presne take zatial spokojnost, sme len dospeli takze ziadne capky ani nic take.
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu zatial spokojnost velka, hlavne mame macku ktoru na noc zatvarame (nechcem sa prebudit z jej zadkom pred ocami) a obcas pocujeme ze po nich skrabe a zatial to drzi co som teda velmi milo prekvapeny a teda obcas to znie ako by sa uz preskrabavala na druhu stranu. montaz sme robili sami a objenavali z najdvere.sk mali tam najnizsiu cenu, vratane dodavky a trvalo to 6 tyzdnou, s tym ze to priviezli ich autom, nie kurier co bolo fajn. taktiez super ochota, poradili, zavolal som prisli zamerali poslali ponuku a objednal som.
Odpovedať
Aj my mame od Atvynu biele so striebornymi pasikmi, priazniva cena, vyzeraju v pohode, zatial ziaden problem co sa tyka kvality.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@psychx dakujem za odpoved, pozriet ten web
Odpovedať
Profilova fotka
@jozopan to u teba na foto je woodline cream alebo javor? Lebo to vyzera tmavsie ako v predajni....ale tak zase zalezi aj od svetla..toto je na tom najhorsie
Odpovedať
Profilova fotka
@jozopan aha, tak uz citam, ze woodline creme...no super, pekne to vyzera..aj podlahu budeme mat podobnu ako vy a biele steny
Odpovedať

Odpovedať
to su moje skusenosti, poradte mi ako to vycistit, fakt cistim tepla jarova voda a hned vytieram dosucha so sveckou utierkou, nemam nervy ani sily, polhodka cistim jedny dvere a za poldna som tam kde som bola.
Odpovedať
@skyle opackane mam vsetky dvere, ruky mam ciste, dotknem sa dveri a uz je otlacok.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Mame atvyn v dekore dub bardollino uz 3 roky a som velmi spokojna, ziadna udrzba, vysoka kvalita.
Odpovedať
Profilova fotka
@skyle vam sa ta paska na tych dverach odliepa?
Odpovedať
ano odliepa
Odpovedať
Profilova fotka
@skyle no ty brdo. ja idem objednavat dvere bez pasky, ale uz panikarim. ako ste inak spokojni s celkovou kvalitou dveri?
Odpovedať
Ked ste z Kosic pridte pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
@skyle z trencina som, to je trosku daleko, ale dakujem
Odpovedať
@fpjj mozem poprosit foto dvier kvoli farbe, rozhodujeme sa medzi nejakym odtienom a nie a nie si vybrat :)
Odpovedať
@lu17, @nikolla2 mozem vas poprosit o foto dvier? rozhodujeme sa medzi orechom a dubom,len si neviem vybrat :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Objednam si interierove dvere aj s dopravou, samozrejme ze sa mi v dohodnuty termin nikto neozve, tak pisem email, tovar je na sklade mam si pon prist o doprave nikto nic nevie. Predajca na dany problem reaguje vetou, ze oni su vyroba a nerobia rozvoz, sak pekar tiez nerozvaza rozky po jednom, porovnavanie 2000€ objednavky s rozkom mi prislo pod moju uroven, pytam si sefa, zial to sa neda. Ked chcem dopravu +100€, lebo kurier musi ist len koli mne, samozrejme ze bola dodavka plne nalozena s cielom do obce 5km odo mna. Co sa tyka dveri, tak ani jeden kolikovy spoj na rohoch zarubni nesedel (5 dveri/10 spojov), rekord su 3mm vedla, zabalene doskrabane dvere, vola na krycich listach zarubne tak ze sami ani nedrzia a treba ich lepit. Skratena verzia: 3 cenova co sa tyka komunikacie so zakaznikom (pozdravujem pan ING Kastel) a kvality vyrobkov, ruky prec nikdy viac.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
pred rokom som riesil reklamaciu , povodná firma nebola schopná dokoncit montáž, nakoľko nesedeli detaily zárubne na 2 pozíciách. Prístup k reklamácii tiež nebol najlepší.zárubne totálne rozložená , laik by potreboval podrobný manuál 😄 nehovoriac o vadných divných tesneniach ktoré vydávajú divný zvuk pri dotváraní dverí. Je mi ľúto ale povrch materiálu neurčuje kvalitu vyrobeného výrobku. A ten ,,poliak" to robí oveľa lepšie.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?