Ako ste spokojný s vnútornými dverami od Sapeli?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Má niekto z vás takýto typ dverí??? Chceli by sme vedieť ako ste spokojný.Vybrali sme si úplne hladké jednoduché.Ďakujem
Odpovedať
@dasena82 dakujem, ze si sa ozvala :-) rada by som zistila take tie zakladne informacie. aku maju dodaciu lehotu, ci vykonavaju aj montaz, atd. a ak by si mi mohla aj vase odfotit, bola by som rada. realne fotky su niekedy ine ako tie, ktore oni maju na stranke. @topvideo iba tam maju predajnu, ze? budem musiet vycestovat, lebo isto ich chcem aj na zivo vidiet pred objednanim. dakujem ti :-) @chrobak7 presne toto som potrebovala pocut, dakujem ti velmi! ;-) a ty mas od nich iba posuvne? mozes mi nejaku fotku poslat?
Odpovedať
@ivetik78 Nie, ja mám od nich všetky interiérové dvere - 9 otočných a 3 posuvné. Všetky v rovnakom dekore, ale s rôznym presklením - niektoré plné, niektoré majú sklá.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetik78 napr. aj u nás v TO je predajňa, ale menší výber. V tej v BA je toho ozaj veľa vystaveného, je to v R1 centre
Odpovedať
@chrobak7 velmi pekne ste si vybrali, vyzeraju super! a o cene sa mozme tiez pobavit? kolko ta napriklad vysli tie prve? taky typ dveri by som chcela aj ja. @topvideo to uz by som isla radsej do Blavy, aby som viacej toho videla ale dakujem za info ;-) :-)
Odpovedať
@topvideo Sapeli nie je v R1, ale v OC Korzo pri Ikea. @ivetik78 Tie na prvej fotke stáli aj so zárubňou 239 plus 40 € montáž, bez kovania.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ok, pomýlil som sa...ale pani snáď má google :-)
Odpovedať
@topvideo V pohode, len aby to náhodou nehľadala tam, kde to nie je.
Odpovedať
@chrobak7 super, dakujem ti velmi pekne za vsetko! ;-) :-) velmi si mi pomohol. a nebojte, google pouzivam, takze si to isto predtym vsetko este pozriem a dam aj do navigacie, aby ma to presne k nim zaviedlo :-) asi v piatok pojdeme, sme sa s drahym uz o tom rozpravali :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, mám jednu prosbu, chcem sa spýtať ohľadom dverí SAPELI. Objednali sme si u firmy SAPELI úžasné biele dvere REDE model 65 s úzkym matným sklom nie v strede dverí, ale na opačnej stane ako je kľučka (prikladám foto). V pivnici v sivom. Všetko prebiehalo OK, vo februári 2020 skončili montáž. Asi po 2 mesiacoch radosti sme ostali v šoku. Od rohu rámov, v ktorom je založené sklo sa začali vytvárať praskliny. Postupne na všetkých dverách. Samozrejme sme to okamžite reklamovali. Museli sme čakať, kým sa uvoľnia obmedzenia a prišli technici priamo z Čiech. Prístup bol seriózny, no čakáme už 2 týždne na oficiálne stanovisko a nič.... Chcela by som sa spýtať či nemáte niekto takéto dvere, lebo nám tvrdili, že sa im to ešte nestalo a že už 3 roky dodávajú presne tento model dverí na Slovensku a sme vraj prví... Merali vlhkosť v dome na poschodí, prízemí a v pivnici, kde sú praskliny najmenšie a pripisujú to suchému vzduchu v dome, pričom ale priznali, že vlhkosť je v norme. Nám sa ale nechce veriť, že je to tým ak sme v norme, skôr či nespravili technickú chybu pri spájaní materiálu a nastalo nejaké vnútorné pnutie alebo použili, lebo nenechali žiadnu vôľu....neviem... Sme z toho veľmi sklamaní a rozčarovaní, lebo nám povedali, že si máme vybrať iný model... Nevieme kde je „pes zakopaný“, iný model nechceme, kvôli tomuto modelu sme sa rozhodli pre SAPELI, potom sme mohli hľadať niečo podobné inde...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Nezvyknem písať recenzie ale s firmou sapeli som ostala veľmi nespokojná s nepríjemnými situáciami, ktoré sa nám stali. Boli sme v obchode milí príjemný personál nás obslúžil, bolo vidieť že pani sa vyzná a rozpráva k veci. To nás teda oslovilo a rozhodli sme sa kúpiť si vchodové dvere do bytu. Poriešili sme všetky potrebné náležitosti a zvyšná komunikácia prebiehala prostredníctvom mailovej komunikácie. Dvere sme objednávali 2. februára a montáž bola naplánovaná na 25.4. po vzájomnej dohode montážnikou a mnou. V deň montáže som si zabezpečila dovolenku, zavolala som robotníkov, ktorý mali po osadení dverí vyspraviť stenu a dokončiť podlahu. A nastal problém č. 1 - a to že robotníci ráno volali že dnes nemôžu prísť že sa im pokazilo auto (chápem že táto situácia je nepredvídateľná) a tak čerpanie dovolenky bolo zbytočné a robotníkov na dokončovacie práce sme museli zrušiť, za čo sme dostali aj sankciu. Keď sme sa snažili od firmy SAPELI pýtať kompentáciu za spôsobenú škodu pre nás, samozrejme že nám vyhovené nebolo. Keď prišli dodatočne montážnici montovať dvere, doviezli si zo sebou aj kukátko na dvere, ktoré samozrejme nepasovalo a mali sme sa dohodnúť o dodatočnom montovaní (opäť). Keď som komunikovala s pracovníčkami firmy SAPELI, bolo mi povedané že kukátko sme si neobjednávali a v zmluve ho nemáme. Pričom sme si boli vedomí že jasne sme to pani prizvukovali že chceme kukátko ( bola to pre nás samozrejmosť). Ďalší problém, a máme si vraj zaplatiť nové kukátko. Nahodnotili nám cenu kukátka za 6e, montáž za 25e a dopravu za 18e ! Čo sa mi zdalo veľmi prehnaná suma ale dobre, nakoniec sme objednali. Čo sa týka montáže dvere zle osadené, škára po zavretí, presvitá svetlo, tesnenie žiadne. Dvere pôsobia veľmi lacno, na to koľko sme za ne zaplatili, sú tenké,vraj protipožiarne a bezpečnostné, kľučik, ktorý sme dostali bola klasická fabka ^žiadny bezpečnostný. Za nás veľká nespokojnosť a zlá komunikácia s personálom. Zbytočne predražené dvere, pritom cena dverí minimálna.... Za nás veľké sklamanie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?