Aké máte skúsenosti s firmou MODoS?

Ake mate skusenosti s firmou MODos? Kvalita dveri, cas dodania, balenie dveri a pod. Chceme si objednat dvere so zarubnou 10 ks Porta Doors Londyn. vopred dakujem za odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by aj mna zaujimalo, tiez tam mame vyhliadnute...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
sice neskor ale predsa... objednal som od nich zhruba 20 dveri, asi 10 aj so zarubnami, povedali ze 4-6 tyzdnov dodanie, OK no co uz, neskor to uz bolo ze moze to byt az 8 tyzdnov. Teraz to je uz 9 tyzdnov a stale nic. Tak sa viem zatial vyjadrit len k casu dodania, ale uz ma zacinaju pekne stvat.
Odpovedať
@danculik007 @nicicka @y2k nemal som cas napisat krasnu recenziu ale s touto firmou nechcem mat nic spolocne, objednaval som dvere do celeho domu, najprv meskali s dodanim a ked som to rozbalil katastrofa. A skuste reklamovat dvere na ktore cakate 2-3 mesiace.... poskodene dvere, zasuvne dvere vobec nepasovali rozmery, dal som to stolarovi prerobit... a potom nakoniec prisiel zaver nedaju sa mi zamknut lebo zamok je o 5 cm nizsie vyfrezovany, tak som to potom vzdal....atd...prikladam ukazku....
Odpovedať
Profilova fotka
@scorp: toho som sa obaval... ako dlho si cakal na dvere?
Odpovedať
My sme chceli najskor tiez od nich dvere, nakoniec mame z www.mrdoor.sk. doba dodania asi 6 tyzdnov...dvere su super (lepsiu foto nemam)
Odpovedať
Profilova fotka
@scorp Dakujem za info...
Odpovedať
@y2k ked som tak pozeral na emaily tak tri mesiace, fotil som im presne otvory stavebne a prikladal pravitka a aj tak to cele domrvili....
Odpovedať
Profilova fotka
@scorp: tak to ma mesiac este caka teda :-| ja som im 300 razy musel upresnovat co vlastne chcem, som mal pocit ze sa bavim s neadrtalcami ale dufam ze nakoniec uz porozrumeli a nemaju na tom co pokazit dnes to bolo 8 tyzdnov, zacnem ich od pondelka bombardovat ze doba uplynula ak sa smiem spytat este kolko si mal dveri zhruba?
Odpovedať
No ja som mal pozitívnu skúsenosť. Sme zo ZA, ale išiel som si to osobne všetko objednať k ním do Námestova. Brali sme 5 x klasické dvere so zárubňou, 1 x posuvne pred stenu... Pri objednaní vravela slečna, že 5-7 týždňov. A tak aj bolo, cca 4 dni pred koncom lehoty volali a 2 dni na to priviezli. Bolo to v 01/2017 tak možno sme trafili nejaké kľudnejšie obdobie. Čo sa týka dverí tak žiadny problém. Všetko prišlo tak ako bolo dohodnuté, nič nechýbalo, nič poškodené.
Odpovedať
Profilova fotka
@miguelx @scorp tak po mojich 3 telefonatoch tam mi vraj pride zasielka koncom tohto tyzdna, co bude od zaplatenia zalohy 9 tyzdnov... ci sa aj tak stane uvidime este len, som zvedavy
Odpovedať
Profilova fotka
@miguelx @y2k Tiez sme zo ZA a zvazovala som, ci tam nezbehneme osobne to objednat. Trocha sa spolieham na to, ze ked maju dve kamenne predajne tak to snad nebude take hrozne s nimi. Viem, ze to nic nezarucuje ale mozno ked tam ide clovek osobne tak to beru inak ako objednavky cez net a mozno to bola len blba nahoda...Ked dnes si clovek nemoze byt nicim isty. My sme brali pred tym z Koratexu a tiez to nebola ziadna slava. Clovek proste musi dobre trafit...
Odpovedať
@y2k odporucam pozriet dodavku hned pri soferovi... maju to v reklamacnych podmienkach.... ta firma funguje uz s tym ze kazde druhe dvere su na p... maju cele oddelenie na reklamacie atd. si myslia ze reklamovat dvere je reklamovat holiaci strojcek...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@scorp: to bude dost tazke, mam 16 dveri + 8 zarubni + 2 posuvne dvere uz vidim sofera ako bude pri mne 2 hodiny cakat kym to vsetko checknem
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes dorazili dvere a vysledok? Zatial asi takto: 1. jedny dvere mierne poskodene, nic hrozne asi pol centi roh, bol poskodeny obal, tak to bolo jasne - bude reklamacia 2. zarubne su troska sirsie ako sa uvadzalo, ale tiez nic hrozne, no mohli byt "o cislo" uzsie 3. mam 3 zamky akoze WC, bohuzial zamok (tiahlo) nie je kompatibilne so zamkom vo dverach, neda sa zamknut, priemer tej tycky co ide dovnutra je ovela mensi ako otvor v zamku - som zvedavy ako chcu toto riesit Dnes mi to tam uz nikto nezdvihal, tak v pondelok riesime
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Najhorsia firma na svete. Dvakrat sme boli osobne v predajni v BA, dvakrat bol u nas technik vsetko namerat. Brali sme od nich jedny vchodove dvere, ktore mali byt bezpecnostne, ale vyzeraju ako hrackarske, zarubna taka, ze sama by som tie dvere vyvalila, keby som chcela... Zamky dobre nesedia, mzoem si vybrat, ci budem trieskat dverami, aby som ich dokazala zatvorit, alebo ci mi budu slabsie tesnit, parada.. Dodacia doba 8-10 tyzdnov, dvojo interierovych dveri prislo dva tyzdne po lehote, kvoli nim sme presuvali oblkladaca a vsetko sa nam poposuvalo. Vybrali sme si tuto firmu, lebo robili aj stale zarubne. Nakoniec chlapik v predajni povedal, ze ved tam mozeme dat aj klasicke oblozkove, na co sme, zial, po niekolkonasobnom uistovani sa, pristupili. Chudak monter, ked to zbadal... Musel zrezat po celej dlzke z jednej strany zarubne, z druhej strany musel vyrezat, lebo to zasahovalo do kuchynskej linky, museli sme odbit tri kachlicky v kuchyni, lebo sa tam ta zarubne nezmestila. Celkova komunikacia otrasna, az ked sme mali doplacat zvysok, zistila som, ze zmenili nieco v objednavke, ani nas o tom neinformovali, zistila som to len preto, ze mi nesedela cena, ktoru som si vypocitala a ktoru oni povedali.
Odpovedať
Skutocne neodporucam tuto spolocnost. Komunikacia je velmi komplikovana, ochota nulova a dodavka trva uz treti mesiac, zatial sme dvere ani nedostali. Udajne uz budu len si musia naplanovat rozvoz.
Odpovedať
Ja mam s Modosom iba dobré skusenosti... maju aj predajnu v Námestove, takže viem, že ľudia si ich tu dosť pochvaluju... všetky dvere v dome mám práve od tejto firmy a som velmi spokojný... odporúčam!
Odpovedať
mate niekto skusenost s dverami Solodoor?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Najhoršia firma cez ktorú som sa rozhodla objednať si dvere. Nezdvíhajú telefón pritom na stránke majú uvedené, že linka funguje 24hod. E-mailová komunikáciu nulová. Neznalosť o produktoch ktoré ponúkajú. Neochota odpovedať na otázky. Pri objednávke treba zaplatiť vopred. Od momentu keď zaplatíte namejú snahu Vás informovať o stave objednávky. Po telefonáte v ktorom sa chcete dozvedieť v akom stave je objednávka Vám nevedia odpovedať a stále Vás odkážu na niekoho iného kto Vám bude vedieť pomôcť. Ten niekto Vám väčšinou nezdvihne a ak zdvihne povie,že ešte treba čakať. Od včera sme sa ich snažili kontaktovať povedali,že nám zavolajú späť no nevolajú. Na 4 dvere čakáme uz 9 týždeň. A nikto nevie ešte ako dlho čakať budeme. Túto firmu Modos neodporúčam a verím,že na tomto trhu sa s takýmto prístupom už dlho neudržia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
S firmou Modos skusenost nemam, ale s Porta Doors zial nasledovnu. Na dvere cakame uz 17. tyzden!!! Zacal 18.! Jedna sa o seriu Porta royal Premium - Model A. Uvadzana dlzka cakacej doby bola 10-12 tyzdnov. Uz aj to bolo privela. Dvere sa nam vsak tak pacili, ze sme boli ochotni pockat. Ak sa niekto ponahla s byvanim, urcite neodporucam. Som zaroven zvedava na ich kvalitu. Objednavali sme a zaplatili zalohu koncom aprila. Zacinam stracat nervy...
Odpovedať
Vie mi niekto poradiť, či sa dajú interierové dvere Inox Centurion zo spodu ohoblovať? Problém je v tom, že mi pod ne nevojde prechodová lišta na plávajúcu podlahu.
Odpovedať
my mame od nich vchodove a pan ktory si vypytal 100 za montaz to namontoval zle tak ze museli ty ci nam robili podlahy znizovat beton a potom bol problem aj s dlazbou.
Odpovedať
my sme tiez objednali u nich (dvere + zarubne Invado). Pisali, ze dodacia doba 4 az 8 tyzdnov, no bolo viac, cca 10 tyzd, potom jedna zarubna nesedela, tak som cakal dalsich cca 8 tyzd Neviem ci chyba firmy alebo ich dodavatel nestiha, ale maju dlhu cakaciu dobu dvere Invado: su pekne, zatial ok, taka dobra stredna trieda, su trosku vyssie dvere, tak na mieste to frezovali...
Odpovedať
@petra7825 a dvere sa zla zamykaju.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
MODos nikdy viac....otras
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
MoDoS otrasná firma. Na dvere sme čakali 11 tyzdnov a to povedali Max 8. Vynašla mala byť až do bytu čo nebola . Dali pred vchod a išiel preč vynášali sme si sami. Nakoniec sme zistili že objednali zle dvere . Rozmery im boli nahlásené pri objednávka. Reklamácia nula. Žiadna ochota komunikácia otrasná a ešte povedali že je to naša chyba a nech si vysekame stenu alebo objednáme nové dvere . Nevieme čo máme robiť keďže dvere stali dosť veľa a spravodlivosti sa nedovoľate. Otras s takýmto prístupom som sa nikdy nestretol ani snaha riešiť nebola z ich strany
Odpovedať
Neodporúčam, úplne sedí na túto spoločnosť už jedna zverejnená recenzia. Totálny nezáujem a neschopnosť zamestnancov vyriešiť reklamáciu. Prídu Vám po x týždňoch dvere, ktoré nepasujú a keď ich reklamujete zataja vám všetko a este vám aj klamú a povedia že ste si objednali zlý rozmer a bohužiaľ máte smolu a objednajte si nové na ktoré vám dáme malu zlavu alebo ,,šak si vysekajte zo steny“ ???????!!!!! potom prestali komunikovať. Vynáška ktorá je sľubovaná na ich stránke sa nekonala a vynosili sme si sami a dodanie že max do 8 týždnov ale predajca povedal že majú skúsenosť že aj skôr to býva. Nakoniec vyše 11 týždnov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?