Video vrátnik

Ahojte. Riešim plot a tak Spekulujem nad pred prípravou videovrátnik. Viete mi niekto poradiť nejakú značku alebo set? Špecifiká: Napájanie kamery viem spraviť len cez vonkajšok od brány. Kabel potiahnutý nemám cize jedine WiFi. Monitor nemusí byť ale ak by sa to dalo rozšírit aj o monitor tak by to bolo dobre. Bránu nemusím otvárať diaľkovo. Mate niejto nieco podobne? WiFi komunikácia, napájanie na priamo z el siete. + magneticke otváranie zámku branicky Vďaka
Odpovedať
Presne takuto situaciu mam aj ja. Uz som o tom komunikoval s 1 predajcom skusim pohladat mail a pridam to sem
Odpovedať
@truly daj mi mail.preposlem ti komunikaciu. Existuje taky vratnik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@truly Mam skusenosti s videovratnikmi, montovali sme Legrand, zial je to rovnaky odpad ako vsetky ostatne na trhu. Ja branku riesim normalnou IP kamerou umiestnenou nad brankou + appka v telefone, v tablete. Okrem inych vyhod (cena, rozlisenie, ziadne zamrzanie a problemy s funkcnostou) si mozes spetne pozriet zaznam z kamery a ked kupis kameru na wifi tak netreba ani kabel. Odporucam! Magneticky zamok mam urobeny nezavisle tak isto ako je v bytoch pouzitim domaceho zvoncekoveho telefonu tesla
Odpovedať
Pozri videovratniky od xiaomi.
Odpovedať
@fever mas nejaky konkretny typ overenej IP kamery a aplikacie?
Odpovedať
Kamery som vsade daval Hikvision, soft od Synology (bez vyhrad a vacsich problemov)
Odpovedať
@fever ako je mi jasné že to malo nestalo ze? Ci?
Odpovedať
WiFi nie je dobry napad, tu nebudes 100 % spokojny uz nezavisle aku znacku video vratnika pouzijes. Najlepsie spojenie je po kabli...
Odpovedať
@adkamladka iná cesta už nie je. Mur stojí, fasada zavretá a kanál cesta iná dnu nie je. Jedine zumpou 😄 🤔
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@truly 1080p/30fps kameru dokazes kupit od 40eur (napr. Reolink) a tablet na stenu za 100eur co je stale lacnejsie a kvalitnejsie riesenie ako origo videovratnik
Odpovedať
@fever no ale ak to nemáš ako spojiť káblom?
Odpovedať
Tak kameru s Wi-Fi https://www.aliexpress.com/item/32791...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, skusim obnovit tuto temu. Neriesil niekto videovratnik v poslednych par rokovh. Celkom sa rozmahaju IP smart videovratniky. Celkom sa mi paci moznost byt upozorneny na telefon a rovno z neho aj otvorit branicku, ale nie je to nevyhnutnost. Mam vyhliadnuty DoorBird IP Video Door Station D101S, ale ak ste niekto nieco podobne riesili tak si rad necham poradit. Vdaka
Odpovedať
@adkamladka @truly dá sa robiť cez wifi bridge. Ja to tak riešim... Čiže všetky zariadenia vonku sa správajú ako by boli na lokalnej sieti. Je to v podstate predĺženie kábla tam kde ho nie je možné ťahať 🙂.
Odpovedať
@jamur doorbird je dobrý ale podľa mňa príliš drahý... Ja mám vyhliadnutú HIKVISION. Má RFID čítačku, pamäť na 500 kľúčov a jedno relé na otvorenie branicky. Komunikáciu podporuje cez RS485 a samozrejme TCP/IP.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?