Zatemnovacie rolety na stresne okna

Ahojte, mate niekto prosim skusenost so zaluziami Itzala (https://www.itzala.sk)? Az podozrivo su lacnejsi oproti Veluxom. Mne to vychadza rozdiel az 50 Eur/ks, tak preto sa pre istotu pytam . Za kazdu odpoved bude vdacny :) .
Odpovedať
@maroz19 ja normalne na tie ceny ziram s otvorenymi ustami. To je neskutocne lacne oproti inym. Fakt ten rodiel je tam 40-50 euro.. no nechapem z toho. To je asi len eshop ze?
Odpovedať
@maroz19 Ja ti nevim Karle. My mame Velux okna a kupila som Velux rolety. Az ma v zadku stipalo, ake to bolo drahe, ale neoriginalnemu prislusenstvu akosi nedoverujem. Keby to boli klasicke okna, nepoviem, to sa da od hocikial, ale stresaky su stresaky.
Odpovedať
Aha, teraz pozeram, ze je to original Velux. Tak ceny maju dobre, ja som za ne dala ale este menej - o cca 30 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
len ci to bude aj kvalitovo take dobre aka je dobra ta cena
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Práve som od nich objednal. Itzala je asi UK obchod. Dám vedieť aká je kvalita ich neoriginálnych roliet na Velux 🙂
Odpovedať
@skpeter uz ich mate? aka je kvalita prosim?
Odpovedať
@sedlap kupoval som Vonkajšia markíza Itzala – manuálne ovládaná za 38€ kus. Bezproblémová inštalácia do okna Velux. Potreboval som znížiť teplotu v interiéry počas slnečných dni a podarilo sa. Je to citeľne, Markíza je priehľadná čiže ju mame stále stiahnutu. Pár sní v juny sme ju vytiahli aby sa byt trochu vyhrial keď bolo škaredo. Odporúčam kupoval by som znoca
Odpovedať
@sedlap V skutočnom lete, nie tento rok, pomôže hlavne vonkajšia roleta. Markíza je lepšie ako nič, ale pri dlhších trópoch pomôže len úplné zatemnenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@skpeter ahoj ako hodnotis tie markizy po case? Aj ja ich musim dat na stresne okna.... Dakujem😊😊😊
Odpovedať
@domix147 ubehli 2 roky a nič sa nepokazilo. Odporúčam pomahaju tak v lete 🙂
Odpovedať
@skpeter a ako pomahaju, naozaj zabranuju prehriatiu? Dakujem. A prosim pridas link ktore su to? Dakujem😊😊😊
Odpovedať
Prehriate citeľne znížia pri priamom slnku ale klimatizácia to nieje 🙂 Vonkajšia markíza Itzala – manuálne ovládaná Položka MUR MXA 4260B Typ okna GZL M08 Operácie Manuálne ovládané s háčikmi Farba 4260
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?