Zabradlie z lana

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den mate prosim niekto skusenost so zabradlim z lana? nemyslim siet, ale len natahane lano odhora dole, tak ako na obrazku. Je to podla vas bezpecne? Podla mna ani velmi nie, ale nazivo som to este nevidela, tak sa mozem mylit. Dakujem
Odpovedať
1
2
@insed zistil si nieco od suseda? Napr. kde to kupoval, cenu a zaujima ma aj kotvenie do stropu. Da sa to aj do sadrosu?
Odpovedať
@zuzkamargit pýtate sa na oceľové,alebo normálne lano? My máme nakoniec z lana a je to fajn...
Odpovedať
@dvojickymk chcela som kovove lanko, akurat zajtra ideme pozerat co je dostupne, ale nebranila by som sa mozno ani klasickemu. Date fotku, ako to u vas vyzera?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, viete mi prosím poradiť niekto firmu (ideálne Trenčiansky-Žilinský kraj), ktorá by mi vedela vyrobiť aj namontovať zábradlie z jutového lana na schodisko? Len podotknem, že nie sme technicky zruční si ho namontovať sami 🙂
Odpovedať
neviem, preco by to nemohlo byt bezpecne. pokial tam date silne lano, tak za mna je to skvely napad
Odpovedať
@steinerr tiež myslím, však to zábradlie nie je na to, aby sa po ňom niekto vešal alebo čo. Veľakrát je to proste len tak "na oko", aby tam niečo bolo.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?