Voľba drevodekoru

1 deň140

Poraďte, ktorý drevodekor zvoliť v kombinacii s bielym leskom?
1.foto dub zlaty (kronospan)
2. Dub hickory egger

• Foto cislo 1

• 1

• Jednotka dozaista, viac sa mi paci ta kresba dreva 😉

• Sponzor fóra
  • tiez davam hlas prvej moznosti. zatial je to dost jednohlasne 🙂

• Ta prva fotografia je hned aj v kombinacii s bielym leskom, cize mas moznost vidiet ako to bude vyzerat spolu a teda za mna je to fajn.
    Aka bude podlaha? Drevena alebo nieco ine?

• No neskoro ja som sa rozhodla pre dekor c.2😀🙈🙈mna rusili tie ryhy v tom prvom..a myslim ze ten druhy drevodekor je nadcasovejsi😀ale dakujem za nazory

• @henyka86  presne tak , prva fotka je lacne drevo bez triedenia, druha fotka, cisty vzor je kralovsky Dub 🙂

• @jblaze  pozerala som vas album a vy mate krasnu farbu okien..👍👍👍

• takze to si jedina, ktora bola za inu moznost 😃

• @henyka86  podstatne je aby to tebe vyhovovalo aby sa ti to pacilo, ale kombinacia dreva a bielej je nadcasova, takze myslim, ze to bude fajn, ako to budes mat kombinovane? to na kuchynu budes mat ci? vies, ze ci vrchne biele a spodne drevo alebo opacne 🙂

• @monicka118  kuchyna bude biely lesk, cierna prac doska a horne skrinky budu drevodekor..v obyvacke bude zavesna skrinka na vrchu drevodekor a jedna policova, zvysok tiez biely lesk..

• @1ufka1  ano😀este dve interierove dizajnerky boli za drevodekor c.2.. ale rada som si precitala vase nazory..ja som bola tiez naklonena aj 1 ale potom som stavila na to jednoduchsie drevo..

• @henyka86  podla toho, co si popisala tu kombinaciu, tak myslim, ze to ukaze dobre, pekne, len ta policova skrinka si si tym ista? nie je to zbytocny lapac prachu?

• @legasi  ale aspon to ozivi, nejake doplnky tam povykladam..a manzel ma uistuje ze prach nebude nikde, kedze bude rekuperacia😀😀tak soom zvedavaaa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša firma ponúka produkty v oblasti interiérového designu. Prioritou našej firmy je kvalita, dodržanie termínov a najmä spokojnosť zákazníkov.
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    Spoznajte najmodernejšie technológie, ktoré myslia na udržateľnosť
    Konvektory – kúria, chladia a rozumejú si s nízkoteplotnými zdrojmi vykurovania
    Vianočné trendy roku 2021
    Archív článkov od partnerov