Vnutorne tienenie na velke okna

24. feb 2021150

Prosim poradte, co na taketo okna. Zaluzie bola len ako posledna moznost. Rozmyslam nad plisse, tam ma zas odradza to, ze neviem regulovat priechod svetla. Roletky den/noc -ak ich zavesim na stenu nad okno, zavadzia ten nestastny radiator. Dat ich do do list na okno? O kolko sa mi zmensi otvaravost dveri? Dakujem za pomoc.

• daj biele alebo smotanove plise, v slnecnom dni zas az taka tma nebude a nebudu sa tak prehrievat ako tmavsie
    A v budúcich sezónach by som k zabradliu dala samozavlazovacie truhliky a do nich tahavu fazulu nech vyraba sukromie stveranim po tyckach

• @manilla  a co tak dat len zavesy??? ci to sa ti nepaci??

• ahojte, potrebovala by som taktiez poradit ohladom tienenia na velke okna a aj na male, nakolko sme ziadnu predpripravu na vonkajsie tienenie nerobili. padli mi do okna plisse rolety alebo tie japonske steny. mate ich niekto? ako ste s tymto typom tienenia spokojni? za odpovede vopred velmi pekne dakujem

• Sponzor fóra
  • @japupi  moja kamaratka ma v obyvacke japonske steny, pred HST oknom a vyzera to vkusne a dobre 😉

• @1ufka1  a nevedela by si od nej zohnat nejaku fotecku, aby som videla, ako to vyzera?? a ty mas ake tienenie? a este sa spytam, plisse rolety su asi lacnejsie ako tie japonske, ci??

• @japupi  vyskusam jej napisat, ci by mi to mohla odfotit a ked s tym nebude mat problem, tak ti fotku poslem. fuha, tak to neviem ale vyskusaj napisat nejakej firme a oni ti spravia cenovu ponuku aj na jedno aj na druhe. to by problem nemal byt 😉

• Ja mam vertikalne zaluzie som spokojna 👍

• @1ufka1  dakujem, budem cakat na fotecku. tak mi v tomto nevies poradit, nevadi, zistim si to. dakujem aj tak za ochotu. a ake to mas ty tienenie na oknach? to si mi zabudla napisat.

• @marcelatje  ahoj, mozes mi prosim ta poslat fotku? dakujem 🙂 😉

• @japupi  aktualnu fotku nemam, len takuto. Ale je to prakticke, lebo lamely si otocim podlatoho ako svieti slnko, aby neslo do oci, ale aby bolo svetlo. Ak nesvueti priami, odtiahnem ich uplne.

• @marcelatje  docela dobre to vyzera a ako pises, tak verim, ze to ma svoje vyhody, ze si ich vies natocit ako potrebujes. budem rozmyslat aj nad tymto variantom tienenia 🙂

• @japupi  za malicko, uz som jej napisala a slubila mi, ze mi to odfoti. len aby si vedela, ze som na teba nezabudla 🙂 my mame vonkajsie zaluzie 🙂

• @1ufka1  super, super, tesim sa velmi 😉

• Ahojtee a nemate niekto latkove rolety na foto? Ako to vyzeraaa? 🙂

• @luiuka  ahoj 🙂 latkove rolety sice na oknach nemame, my sme davali vonkajsie zaluzie ale ten vyrobca, od ktoreho mame vonkajsie vyraba aj latkove rolety a preto by som ti rada pridala link, kde maju fotky latkovych roliet a vies si tam pozriet, ako vyzeraju na oknach 🙂 link ti poslem do sukromnej spravy 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša firma ponúka produkty v oblasti interiérového designu. Prioritou našej firmy je kvalita, dodržanie termínov a najmä spokojnosť zákazníkov.
    Výroba kuchýň a nábytku na mieru za dostupné ceny, interiérový dizajn, 3D vizualizácie
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Na jar bude farebná omietka stáť len 1 €. Začína sa nová akcia HELUZ
    Archív článkov od partnerov