Sklobau skúsenosti

Máte, prosím vás, niekto skúsenosti s firmou Sklobau?
Odpovedať
Profilova fotka
V novembri 2021 som zaplatil 80%zalohu za realizaciu zabradlia. Je 21.10.2022 a zabradlie stale neprisli zhotovit. Tyzden co tyzden slubuju,ze pridu a stale nic.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@peter_spal Pozdravujem Vás p. Spal, ďakujeme pekne za kladné hodnotenie komunikácie. Mrzí nás však , že daný príspevok je takto napísaný nakoľko je tam uvedené , že od Novembra 2021 nemáte dodnes nič zrealizované. Zrealizované máte už dávnejšie interiérové dvere a interiérové zábradlie. Samozrejme sa ospravedlňujeme za zdržanie exteriérového zábradlia avšak pri realizácií predprípravy na Vašom dome boli zistené iné skladby jednotlivých stavebných prvkov konštrukcií než aké nám boli deklarované. Tým sme museli zmeniť aj systém kotvenia na iné prvky , ktoré sa museli na mieru vyrobiť. Tieto prvky pre nás vyrába dodávateľ, ktorý bohužiaľ ako uvádzate niekoľkokrát dohodol termín na ktorý neprišiel. Toto sme spolu aj komunikovali a snažili sme sa daného dodávateľa taktiež urgovať. Veľmi sa ospravedlňujeme za nášho dodávateľa týchto nosných prvkov a samozrejme z toho vyvedieme aj dôsledky , nakoľko nám z toho vznikla negatívna recenzia. Samozrejme aj tento príspevok nám pomôže , aby sme naše služby neustále zlepšovali.
Odpovedať
Už aj sama mam skúsenosť s firmou. A som spokojná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
chlapi zo Sklobau nám realizovali zábradlia v interiéri aj exteriéri nového domu a sme nad mieru spokojní. V interiéri sme po montáži potrebovali jedno rameno schodiska zmontovať dole lebo sme chceli premaľovať stenu pod sklom na inú farbu, a chalani boli takí ochotní, že nám demontáž urobili aj s naslednou montažou zdarma. Takže zamňa oceňujem ľudský prístup a ochotu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Tiež sa mi to vlečie u nich so zimnou záhradou už viac ako rok. Neseriózna firma. Samé sľuby, ktoré nedodržia. Nikdy viac Sklobau !!!
Odpovedať
Objednal som si od nich výrobu a montáž dvoch sprchových/ vaňových zásten ešte v marci 2023 montáž prvej prebehla po opakovaných urgenciách zhruba mesiac po max. dohodnutom termíne. Montáž ale nebola zrealizovaná v dostatočnej kvalite (lišta v ktorej je ukotvené sklo neprilieha k podlahe na celej ploche lišty, a tiež preteká voda do suchej časti kúpeľne cez tesnenie popri skle). Reklamácia z júna 2023 zatiaľ vyriešená nebola. Druha zástena nebola doteraz namontovaná. Na moje urgencie (cca 24 telefonických a 35 sms urgencii ) reaguje pani Íleš stanovovaním nových termínov ktoré nesplnia. Vyžadujú platbu 80% vopred, čo Vám v prípade takýchto problémov sťažuje situáciu. Neodporúčam tuto firmu, považujem ju za neserióznu.
Odpovedať
@kajsovic
Odpovedať
@peter_spal @888299 @kajsovic Dobrý deň, môžem poprosiť o info ako to s vami nakoniec dopadlo? Vďaka
Odpovedať
Po 405 dňoch to dokončili. Ostali tam malé drobnosti , ale tie si urobím sám, lebo už na nich nemám nervy
Odpovedať
@manasko U mna je stav stale rovnaky , ak sa nieco zmeni budem informovat
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od 888299:

@manasko U mna je stav stale rovnaky , ak sa niec…
@888299 dobrý deň, ako ste doriešili pretekanie sprchových kútov? Máme od tejto spločnosti tiež 2 sprchové kúty a totalne preteká voda, dvere nedoliehajú a kopec vela vecí. Čert bol dlžný tieto sprchové. Prosím Vás ešte, keď zatvárate dvere na kúte, tiež Vám tak neskutočne vŕzgajú, že zobudíte pol dediny tým? Ďakujem pekne
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lufana:

@888299 dobrý deň, ako ste doriešili pretekanie s…
@lufana nemam to stale vyriesene, no ja nemam dvere , v mojom pripade preteka cez pevnu zastenu, vyzera ze voda pocas pouzitia sprchy vteka niekde do spodnej listy , drziacej sklennu stenu a potom postupne vyteka na druhej strane....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od veva525:

Máte, prosím vás, niekto skúsenosti s firmou Sklo…
@veva525 firmu Sklobau NEODPORÚČAM, robili nám zimnú záhradu. Trvalo celú večnosť kým ju dokončili a odvtedy pri každom daždi do nej tečie. Aj popod dvere aj cez strechu kvapká tak, že nerobíme nič iné len vytierame mláky. Vyše roka to reklamujeme, očividne to nevedia opraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od jadagmar60:

@veva525 firmu Sklobau NEODPORÚČAM, robili nám zi…
@jadagmar60
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?