renovácia plastového nábytku

14. apr 202150

Ahojte chcem sa spýtať , dá sa ešte nejako renovovať plástovy stôl z terasy? Je celý vyblednutý škaredý..ale je ešte dobrý a je mi ho ľúto vyhodiť! Ďakujem.

• https://www.modrastrecha.sk/group/3457/detail/ skus sa spytat aj v tejto skupine

• @jonkaxx  plastové stoly kúpiš väčšinou v takých cenách, že akákoľvek renovácia ktorá má mať solídnu kvalitu je totálne nerentabilná. Ale pokiaľ to chceš iba na provizórium, kúp nejaký syntetiku v obchode, jemne stôl prebrús a natri chvíľočku to vydrží 😃

• daj tam obrus a hotovo

• Sponzor fóra
  • Robiť niečo špeciálne s ním je zbytočné, lebo ťa to vyjde tak ako nový, my sme tiež na starý dali obrus a vybavené a tento rok starý plastový už mám len v garáži na také veci, kde nevadí, že je škaredý, šedivý.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Výroba kuchýň a nábytku na mieru za dostupné ceny, interiérový dizajn, 3D vizualizácie
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov