Kúpa obrazov do domu cez Bazos

Caves, prosim vas, skusal niekto kupit z bazosu umenie, prave listujem a vidim, ze akoze celkom dost pekny obraz sa mi tam paci https://ostatne.bazos.sk/inzerat/1174... ale neviem ako sa plati cez bazos, niekto mi poradte. To sa stretnem s tym, kto to predava - klasika vymena alebo sa plati vopred alebo ako ? vdaka za rady.
Odpovedať
@janohano No tak ako sa dohodnete.Bud si prides osobne,alebo na dobierku,alebo zaplatis dopredu a dufas ze ti vyrobok odosle.
Odpovedať
Staci si precitat recenzie. Ale za 500€, ti ja namalujem take aj dva 😂😂😂
Odpovedať
@janohano ak chces kupovat umenie tak len s pomocou niekoho, kto sa vyzna... Ta ciara je vsetko len nie umenie plus cena 500€? Bez komentara 😄 tmave maliarske platno 20 x 20 stoji az 2,5€...
Odpovedať
@janohano to je iný umelec, ak predáva obraz za 500€ a následne je odkázaný predať router za 9€. 😄 😄
Odpovedať
Aspon pouzity material a typ malby, kresby... Vytvorenia diela mal dat tento umelec. Asi sa ti paci duchovno obrazu a jeho pribeh... Umelecka hodnota by sak u mna nepresiahla hranicu 25 eur 😕
Odpovedať
Profilova fotka
Toto mam pocit akoby si niekto utahoval, lebo tolko by som za ten obraz osobne nedala 😄
Odpovedať
Prepac ale hento za 500? Ako to ti kludne za aj menej nemalujem. Priamo za henten obraz by som teda tolko isto nedal, ak by ste sa posnezili, dokazali by ste si spravit taky isty
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je ako len nejaky zly vtip? Ma to byt aspon nejaky znamy autor, ci to doma niekto nacmaral za 10 min a pyta fakt 500€
Odpovedať
@janohano my keď sme niečo kupovali cez bazoš, tak vždy sme si to išli osobne zobrať a pri preberaní sme im za to aj zaplatili. isto by som neplatila vopred, aby si sa vyhol nejakých podvodníkom, ktorých je teraz na internete dosť veľa.
Odpovedať
Myslim, ze na modrej streche by viac zabodoval obraz priamky zivota a jej zateplenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@janohano to akoze vazne by si bol ochotni dat za takyto obraz 500€? poriadne si to rozmysli!
Odpovedať
Profilova fotka
by som chcel vidiet kde sa toto preda za takuto cenu, akoze niektore obrazy su ozaj ze klobuk dolu, ale toto mi tak nepride
Odpovedať
Článok sa načítava...
Asi začnem aj ja maľovať a predávať obrazy, to bude biznis 😄 😄 😄
Odpovedať
No tak tomu pridaj. Heh ked vidim, co za to ludia pytaju, tak by zo mna mohol byt aj umelec 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janohano ideálne je platiť až pri prevzatí. Ak si pôjdeš obraz sám vyzdvihnúť, tak jednoznačne daj až potom peniaze. Nie je to malá suma na to, aby si to posielal vopred na účet.
Odpovedať
Vopred platit je risk pomaly zakazdym, ja sa snazim byt v tomto opatrna, lebo nevies co sa moze stat. Kamaratkam sa stalo viackrat, ze zaplatili a im to nakoniec neposlala druha strana :/
Odpovedať
Je to pravda, proste take peniaze za dobierku, no neviem, isto by som si radsej pre ten obraz siel a prezrel si ho vobec ci ma taku hodnotu. no uz podla fotky ti mozem isto povedat, ze ani polovicu pytanej ceny by som za neho isto nedal
Odpovedať
Mňa raz oklamali a odvtedy vôbec neposielam dopredu peniaze. Keď to tak nechcú, tak jednoducho kašlem na to a nekupujem. Lebo fakt je veľa podvodníkov!
Odpovedať
laj moja cmara na platno, ale ze by predavala slucku za 500€ hm asi navrhnem nech prida na cene 😄
Odpovedať
@goldway to radsej za tento obraz by som dal tolko penazi, je to aspon pracnejsie, krajsie, tematicke, takze to skor jak za to, co bolo v zadani temy 😄
Odpovedať
ok,t ak som si precital vase odpovede a mate pravdu, dik. 😄 nekupujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?