Nábytok na mieru a sluzby okolo toho

Ahojte. Budem zariadovat byt po babke, ktory zrejme pojde na prenájom. Otázka znie - aky nabytok? Ikea? Alebo na mieru? Netreba žiadny luxus, ide o to, aby to bolo praktické a vydrzalo niečo... Problém je, ze potrebujem zabezpečit aj transport, vynos na 4.posch. bez výťahu a montaz priamo v byte (co Ikea cenu znacne navýši...). To uz možno aj nábytok na mieru, ktorý by (snáď) vydrzal aj viac?? Neviem, ako sa pohybuju ceny nábytku na mieru - každopádne by islo o viac kusov (nejake skrine, komoda, nejake kusy do predsiene, mozno aj jednoduchšia obyvacka). Viete mi poradiť nejakého spoľahliveho nábytkara (rozumna cena) so službami all inclusive (tj aj transport, výnos, montáž?). Bratislava a okolie, moze byt aj vacsi rádius, ak by sa to nepredrazilo (ako som sondovala, transport nebyva vždy uplne problém?). Okrem ceny je samozrejmosťou férova komunikácia a serióznosť firmy. Budem vďačna za všetky typy a názory!!
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
SS poslana 😊
Odpovedať
@jalajala 0948150232 stolár
Odpovedať
Profilova fotka
Skusim obnovit temu. Uz sme nejaku tu dobu prestahovani, no stale nie sme zariadeni podla svojich predstav. Zistili sme , ze ani ja ani manzelka nemame take dizajnove citenie ako sme si predstavovali a potrebujeme pomoct so zariadenim nasej obyvacky na komplet. Od nabytku cez sedacku az polustre. To ako to mame teraz sa nam ani jednemu nepaci. Preto hladam odporucania na ludi co s tym pracuju a su v tom dobri. Hladam kavlitu nie kvantitu, nemam problem si priplatit za kvalitu a originalitu.
Odpovedať
@fruko5 odporucam: https://inardex.sk/interier/ Ak ich aj priamo neoslovis, tak aspon pozri pre inspiraciu
Odpovedať
@fruko5 poslal som Vám súkromnú správu s kontaktom.
Odpovedať
@fruko5 nepochopil som ci chces dizajnera alebo firmu s nabytkom, ktora ti spravi celkovy dizajn zo svojich vyrobkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo moja predstava je taka, ze by bolo vsetko od jedneho cloveka alebo firmy. Kazda firma ma svoj rukopis a chcem aby to tvorilo pekny celok. Nechcem kupovat sedacku tam a nabytok tak atd. Rozumies? Nevieme si s tym velmi rady.
Odpovedať
@fruko5 ak hľadáte kvalitu, tak jednoznačne firma urgela. výborná kvalita a super prístup.
Odpovedať
@fruko5 jasne, uz ti rozumiem, nejakeho dizajnera ste neskusali? Tych je poslednu dobu dost na m2, no niektori nie su zrovna lacni. No pokial si neviete rady, tak je to dobre riesenie
Odpovedať
Profilova fotka
@lennih dakujem pozrieme. @marchenzo zacala komunikovat s jednou pani z nejakej firmy a vraj je to na dobre ceste, ja nie som doma, tak vecer sa dozviem co zistila a ak nic, tak ideme hladat dalej a mozno aj toho dizajnera oslovime.
Odpovedať
@fruko5 no niekedy je lepsie to nechat na zeny 🙂 A ak sa mozem opytat koho ste nasli? Dizajnera ci predajnu?
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo je to nabytkarska firma Nesia, ja som ich nepoznal, az kym mi ich moja zena neukazala. Ona s nimi komunikuje, ked ze ja nie som teraz velmi doma. Maju na stranke aj nejaky konfigurator, cez ktory si mozes vybrat co by si chcel. Robia aj navrhy interieru, z coho je moja zena priam happy 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Počkaj takže ak mi niečo navrhnú, tak by mi jednotlivé kúsky vedeli aj vyrobiť alebo vyrábajú len určitý dru nábytku? O takomto spojení som teda ešte nepočul
Odpovedať
Profilova fotka
Funguje to tak ze oslovis bytoveho architekta dizajnera. Ma prehlad o materialoch a doplnkoch a urcite spoluracuje s vyrobcom. Vid relacia s Vostinarom.
Odpovedať
@fruko5 ja ich videl ich billboardov v Banskej Bystrici, ked som siel tade, no myslel som, ze je to len dizajnove studio, oni vyrabaju aj svoj nabytok? To je celkom dobre spojenie. Cenovo su na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo vidis ja som o nich nevedel a teraz od nich budeme mat sedaciu supravu aj nabytok a doplny si uz dufam manzelka doladi aj sama 🙂 Boli sme tam este v piatok, nedalal mi pokoj, ze tam musi ist osobne, tak ze som lahsi o par stoviek zatial a este to nie je vysledna suma 😄 Ale inak pekny showroom
Odpovedať
@fruko5 no ked mi sedacku ktoru som chcela vypocitali na 4500 eur (po zlave) a podobnu mam za 1800 🙂. Ano nabytok maju pekny, ale si ho aj zaplatis 😞. A mozno aj lepsie, ja mam so stolarmi len trampoty 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@kreola nasa vysla tiez tak nejako, no my sme chceli velku sedacku a ta cena mi prisla adekvatna, vzhladom na kvalitu. neskor mozme porovnat v ako stave je ta tvoja a nasa 🙂 ja som za to, ze sa ma kupovat kvalita a ked mozem podporit slovensku firmu, ktora si svoje miesto na trhu vydrela, tak preco nie.
Odpovedať
@fruko5 My mame tiez velku sedacku (210 x 340 x 190) ale take prachy by som veru dala len keby som uz nemala kam davat peniaze (a ze ich okolo domu este bude treba dost 🙂 ). U nas sa ale sedacka nesetri, kedze mame aj macky, ktore sem tam skrabnu a tak... no proste po par rokoch u nas bude treba vymenit Ale tiez sme kupovali u slovenskej firmy s vlastnou vyrobou 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
@kreola my mame uz dom spraveny, usetrene peniaze sme sa rozhodli dat do zariadenia, tak ze sme si dopriali a verim, ze nam to vydrzi a nie sme z tych co menia sedacku len preto, ze sa nam prestala pacit 🙂 zvierata v dome nemame ani neplanujeme mat a deti ju hadam neznicia tak aby sme ju museli dat vymenit.
Odpovedať
@fruko5 uplne chapem 🙂. Tak nech dobre sluzi 🙂
Odpovedať
@fruko5 a uz ju mate doma ci este cakate? Kolko je tam u nich dodacia lehota?
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo vies co este nie, dodacia doba je taka klasicka 6 az 8 tyzdnov, no uvidim ci to bude skor, budete mat toho od nich viac, ked ze sme sa rozhodli od nich nie len pre sedacku ale aj celu obyvacku. Su tam sikovni dizajneri a aj kreativny, dost nam pomohli v tomto
Odpovedať
@fruko5 tak to uz mate teda vsetko doma, ci sa mylim? Uz ubehlo viac tyzdnov. Ak hej daj foto , rad si ju pozriem a ak ma nejake vychytavky tak napis
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo ano uz je doma, no ja som ju zatial videl len na fotke a na videohovore s manzelkou, neviem kedy ju uvidim nazivo kvoli praci a opatreniam. No manzelka z nej bola cela bez seba 🙂 Mne je v podstate jedno na com budem lezat 😄 Fotku teda este nemam, ked budem mat poslem do spravy
Odpovedať
@fruko5 skoda, ze nemas foto, bol som zevdavy na vysledok. Nasiel som ich na FB a maju celkom dobre vychytavky v niektorych veciach, videl som posuvny elekticky mechanizmus, ten je ako pre mna vymysleny a jeden stol tam bol fakt, ze velmi dobre rieseny co sa tyka rozkladania, fakt dobre, prakticke no pritom stylove.
Odpovedať
potreboval by som poradit u koho sa oplati dat si robit nabytok na mieru. nejde mi ale o celu zostavu. potreboval by som len par skriniek do chodby. lebo priestor je tam proste maly a veci treba niekam odkladat. tazko zozeniem po obchodoch nieco, co by mi presne zapasovalo a zaroven sa k sebe a do chodby hodilo.
Odpovedať
@zrubo si teda rozhodnuty, ze chces davat robit na mieru, hej? Lebo stretol som sa uz aj s tym, ze som niekomu robil v podstate poradcu pri celom procese a potom sa na to vykaslal a aj tak si kupil skrinky v nejakom obyc obchode. Nieze by som nechcel poradit, ale aby to nebola strata casu. Vedel by som ti odporucit jednu slovensku firmu, ktora sa venuje vyrobe nie len nabytku ale v podstate aj inych takychto doplnkov byvania.
Odpovedať
@marchenzo to sa neboj, v tomto mam jasno, ze na mieru budem davat robit. mi to nestoji za to, aby som cas zabijal behanim po obchodoch a hladanim. jednak ked si to dam spravit na mieru, tak istota, ze to bude pasovat, ze ano. dalsia vec, viem si vybrat farebne prevedenie, ake bude mne vyhovovat a nie sa prisposobovat. a povedal by som, ze aj kvalita bude niekde ine, na vyssej urovni, ked sa to da spravit na zakazku. ak sa mylim, kludne ma vyved z omylu. smelo do toho, toho vyrobcu mi napis. velke plus pre mna, ked je to slovenska firma. radsej takto nasim dam zarobit.
Odpovedať
@marchenzo padla na toto rec v praci, ze by som nieco taketo potreboval domov a tiez mi jeden kolega odporucil firmu. ze slovenska a robia kadejake vybavenie do domu aj do kancelarii. sme sa boli pozriet u nich na predajni alebo v showroome, teraz to ma vsetko take vynovene moderne nazvy. boli sme v banskej bystrici, to mame relativne blizo, tak reku si spravime vylet a obzrieme to. tak sme si to u nich dohodli nakoniec.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?