Máte niekto skrine od lacneskrine.sk?

Profilova fotka
Ahojte, máte niekto skúsenosť s touto firmou ? Nacenená skriňa je lacná, recenzie na facebooku pekné. Zaujímala by ma osobná skúsenosť. Veľká vďaka.
Odpovedať
@didamt my mame. mne vyhovuje, mojej zene nie. Mne sa paci kvalita prevedenia, pevnost, zene sa nepaci ze je posuvna- mala predtym dvierka. Mame vnutri sufliky a vadi jej ze treba odsunut dvere aby si mohla otvorit suflik. Takze ak chcete normalnu posuvnu skrinu tak by som sa urcite nebal to od nich zobrat. Fajn komunikacia, cena dodanie. Nam to dodali dokonca 3 dni pred vianocami.
Odpovedať
Profilova fotka
@igor256 ďakujem pekne za názor, šuflíky nepotrebujeme, bude to skrina v detskej izbe, máme teraz v byte, ideme do domu, máme posuvnú v byte. Pôvodne som chcela klasické otváranie, ideme skôr do vidieckeho štýlu, ale v detskej to asi nie je dobrý nápad, pánty by asi dostali zabrať pri dieťati... skrina má 3,2 m takže je dosť veľká, ceny sa pohybujú od 700-1000€ za meter skrine, záleží od vybavenia...toto mi vyšlo na 850€, akože odpadla som...
Odpovedať
@didamt chcel som objednat, ale stolar mi ju spravil lacnejsie vratane montaze!
Odpovedať
@didamt my sme mali 1.8m s 2 zasuvkami delena na 2 za 600. ale vo dverach je aj sklo. kebyze je iba doska tak to bolo nejakych 400
Odpovedať
@didamt ak by si bola otvorena aj inej firme, viem odporucit jednu super z PB. Skvele ceny, kvalita, jednanie. A rychlost neskutocna. Asi naj dodavatel na nasej novostavbe.
Odpovedať
@didamt 850€ za 3,2m skriňu? A nemôžeš mi prosím poslať ako si ju vyskladala, že to vyšlo tak lacno? Hoci aj ip. Ďakujem. Trápim sa s návrhom mojej prvej vstavanej skrine ....
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka konfigurátor je uplne blbovzdorný si myslím, že zvládne každý. Ja som dala dvere drevodekor biely...
Odpovedať
Ja mam od nich dve skrine, cena vyhotovenie aj rychla doba dodania, všetko bez problémov. Montaz som zvládol sam bez pomoci
Odpovedať
@didamt aku hlbku polic mas? Tie spodne police su strasne neprakticke. Porozmyslaj este nad spodnym suflikom.
Odpovedať
@didamt ďakujem. Hej, ľahko sa s tým pracuje. Mne minule nacenilo 3,6m na 1300€ + ešte doprava. Bez montáže. Chcela som vidieť lacnejšiu alternatívu.
Odpovedať
Profilova fotka
@didamt a montaz bola kolko???
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr ja od nich skrinu nemám, preto sa pýtam...zmontovať si vieme sami..oni len dodajú zadarmo, montáž je na každom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wivik toto je len od brucha nástrel, cca, jasné keby idem robiť skrinu, zamyslím sa hlbšie. Skúsila som to len zo zvedavosti a výsledná cena ma príjemne prekvapila. Rozmnýšľala som aj nad Paxom z Ikea, ale to by bola pálka. Šuflíky nechcem, máme veľkú komodu. Zaujíma ma firma len ako dodávateľ. Trocha ma mrzí že nevidno real obrázok tých dvierok čo si človek navolí vo finále, to je pre mna dosť dôležité.
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik inak rozmer skrine je v250xš70xd320 cm.
Odpovedať
@didamt nemam ale ked sme si robili cenovu ponuku tak sme prisli ze lacnejšiu nam urobil stolar na mieru ako tento odrb:
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 neviem z akého si okolia ale mne ju stolár ani zdaleka tak nenacení, len za dvere do 2m skrine som dala 300€
Odpovedať
@didamt Zalezi od materialu taka ista skrina povedzme z bieleho leskeho akrylu stoji strelim 1000 a to iste z bieleho laminatu stoji 600...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 porovnávam samozrejme porovnateľné..
Odpovedať
Máme od nich skriňu, sme spokojní,
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@rkorba a u ktorého stolára ste si to dali urobiť?
Odpovedať
@katarina_botkova80 Bielik Cachtice
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?